Adam Kownacki po porażce z Demirezenem

i

Autor: East News, Super Express Adam Kownacki po porażce z Demirezenem

Ważne słowa

Adam Kownacki po raz pierwszy po przegranej z Demirezenem! "Babyface" zdradził, co dalej [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

Starcie Adama Kownackiego z Alim Erenem Demirezenem nie poszło po myśli polskiego pięściarza. O ile "Babyface" wygrał pierwsze rundy, to z czasem wyraźnie osłabł, a w konsekwencji musiał uznać wyższość Turka. Kilka dni po swojej trzeciej przegranej z rzędu, Adam Kownacki zgodził się na rozmowę z Andrzejem Kostyrą, gdzie nie tylko podzielił się przemyśleniami po walce z Demirezenem, ale również zdradził, co dalej.

Przed walką Adama Kownackiego z Alim Erenem Demirezenem "Babyface" z pewnością liczył na to, że uda mu się przełamać passę dwóch kolejnych porażek i dać sobie szansę na walkę o mistrzostwo świata. Niestety, polski pięściarz zaliczył kolejną, trzecią już porażkę z rzędu i po 10. rundach, sędziowie wskazali Turka jako wygranego pomimo tego, że Kownacki przeważał w pierwszych rundach. To wywołało masę komentarzy, w tym Artura Szpilki. Teraz przyszedł czas, aby sam zainteresowany podzielił się swoimi przemyśleniami na temat walki i tym, co dalej z walką o mistrzostwo świata. 

Ostre słowa o Adamie Kownackim po porażce z Demirezenem. To może być koniec marzeń o sukcesach

Adam Kownacki po raz pierwszy po przegranej z Demirezenem! "Babyface" zdradził, co dalej

W rozmowie z Andrzejem Kostyrą, Adam Kownacki już na samym początku zdradził, że spróbuje jeszcze zdobyć tytuł. - Zobaczymy. Myślę, że ta walka nie była aż taka zła. Czegoś brakowało, ale rozbity się nie czułem - jak dużo ludzi twierdziło. Pierwsze dwie rundy wyszły naprawdę dobrze i myślę, że może nawet za mocno się rzuciłem na niego - wyznał w rozmowie z dziennikarzem "Babyface". Sprawdźcie całą rozmowę z Adamem Kownackim, po jego porażce z Demirezenem, w naszym materiale wideo poniżej! 

Marcin Wrzosek zdecydował się na szczere wyznanie przed FAME MMA 15. Ogromnie tego żałuje, taka jest prawda

Sonda
Czy Adam Kownacki zostanie mistrzem świata w boksie?
Adam Kownacki PO RAZ PIERWSZY po przegranej z Demirezenem: NIE CZUŁEM SIĘ ROZBITY | Andrzej Kostyra
Najnowsze