Formuła 1 Grand Prix Emilia-Romania TRANSMISJA TV. GDZIE OBEJRZEĆ F1 GP Emilia-Romania Włochy DZISIAJ 18.04.2021. Grand Prix Emilii-Romanii STREAM LIVE ONLINE w Internecie

2021-04-18 10:21 Marcin Długosz
Lewis Hamilton
Autor: East News Lewis Hamilton

Formuła 1 Grand Prix Emilia-Romania TRANSMISJA TV. GDZIE OBEJRZEĆ F1 GP Emilia-Romania Włochy DZISIAJ 18.04.2021. Grand Prix Emilii-Romanii STREAM LIVE ONLINE w Internecie. GP Emilia-Romania GDZIE OGLĄDAĆ w telewizji na jakim kanale? Czas na gigantyczne emocje związane z występami najlepszych kierowców na świecie! Kto okaże się najlepszy na torze w Emilii-Romanii? Formuła 1 Grand Prix Emilia-Romania TRANSMISJA TV STREAM w Internecie.

GRAND PRIX EMILIA-ROMANIA GDZIE OBEJRZEĆ W TV?

Poprzedni sezon Formuły 1 rodził się w wielkich bólach. Został przesunięty o kilka miesięcy w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa i idącymi za tym wielkimi problemami logistycznymi. To już jednak wyłącznie melodia przeszłości. Aktualnie najlepsi kierowcy na świecie rywalizują bez żadnych problemów, krok po kroku realizując terminarz zaplanowany na zmagania 2021. Teraz zaprowadził on ich do Włoch, a konkretnie do położonego na północy kraju regionu Emilia-Romania. Czy także i w tym miejscu po triumf sięgnie fenomenalny Lewis Hamilton? To pokażą już niedzielne zmagania, które zapowiadają się wyśmienicie. Za plecami Brytyjczyka w bój wyruszą m.in. Sergio Perez, Max Vesrtappen czy Charles Leclerc. Wygląda fantastycznie!

GP EMILIA-ROMANIA STREAM ONLINE W INTERNECIE

Grand Prix Emilii-Romanii rozpocznie się w niedzielę, 18 kwietnia o godzinie 15:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z GP Emilia-Romania w Eleven Sports 1. STREAM ONLINE LIVE w Internecie z Grand Prix Emilia-Romania w ramach płatnej usługi Eleven Sports.

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze