Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Cyfrasport Bartosz Zmarzlik

GP Cardiff

GP Cardiff TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? GP Cardiff TRANSMISJA LIVE ONLINE. GP Cardiff 13.08.2022 Na jakim kanale? GP Cardiff TV gdzie obejrzeć DZISIAJ?

2022-08-13 10:10

GP Cardiff TRANSMISJA TV GP Cardiff NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? GP Cardiff LIVE ONLINE. GP Cardiff 13.08.2022 Na jakim kanale? GP Cardiff TV gdzie obejrzeć DZISIAJ? Rywalizacja w żużlowym Grand Prix wraca do Walii po dwóch latach przerwy! Najlepsi żużlowcy będą walczyć o kolejne punkty w Cardiff. Czy Bartosz Zmarzlik powiększy przewagę w klasyfikacji generalnej? GP Cardiff TRANSMISJA LIVE ONLINE. GP Cardiff Na jakim kanale dzisiaj 13.08?

GP Cardiff TV NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ? GP Cardiff TRANSMISJA LIVE ONLINE

Rywalizacja w Speedway Grand Prix 2022 dotarła do półmetka. Za nami już pięć rund, a kolejna zostanie rozegrana w tę sobotę w Cardiff. W tej chwili na czele tabeli plasuje się Bartosz Zmarzlik, który ma 18 punktów przewagi nad 2. Leonem Madsenem i 25 nad 3. Martinem Vaculikiem oraz 4. Maciejem Janowskim. Kolejne punkty do zgarnięcia w Grand Prix Wielkiej Brytanii będą więc niezwykle ważne, aby przynajmniej utrzymać sporą przewagę nad resztą stawki. A wyniki mogą być zaskakujące, bowiem ostatnie GP rozgrywane w Chorzowie niespodziewanie wygrał Anders Thomsen.

GP Cardiff 13.08.2022 Na jakim kanale? GP Cardiff TV gdzie obejrzeć DZISIAJ?

Polacy będą musieli jednak uważać przede wszystkim na Brytyjczyków Taia Woffindena, Roberta Lamberta czy Daniela Bewleya, którzy z pewnością będą chcieli jak najlepiej pokazać się u siebie, a co do ich jakości nie trzeba przekonywać żadnego fana żużla. Jako że rywalizacja zapowiada się na naprawdę zaciętą, to emocji z pewnością nie zabraknie!

GP Cardiff odbędzie się w sobotę, 13 sierpnia. Start zawodów zaplanowano na godzinę 18:00. TRANSMISJA TV z GP Cardiff nie będzie dostępna na żadnym kanale! Grand Prix w Cardiff będzie można obejrzeć jedynie ONLINE na płatnej platformie player.pl. Relacja na żywo z GP Cardiff dostępna będzie na stronie sport.se.pl!

Najnowsze