Lewis Hamilton

i

Autor: East News Lewis Hamilton

Hamilton znowu podpadł sąsiadom! Nie zgadniesz, o co poszło tym razem, winę zrzucił na innych

2022-04-29 9:37

Stosunki siedmiokrotnego mistrza świata Formuły 1 Lewisa Hamiltona z sąsiadami mieszkającymi w pobliżu jego posiadłości w zachodnim Londynie nie są najlepsze - ujawnił w czwartek serwis BBC.

Okazało się, że sąsiedzi byli przeciwni... wycięciu pięknego, rosnącego od kilkunastu lat na terenie posiadłości kierowcy hibiskusa Norfolk. Pomimo próśb o jego zachowanie, krzak wielkości drzewa został usunięty.

Wielki pech Bilińskiego w debiucie. Najpierw czerwona flaga, a później kolizja

Poproszony o wyjaśnienie przyczyn decyzji rzecznik kierowcy wyjaśnił, że decyzję podjął nie sam Hamilton, tylko profesjonalni ogrodnicy. Stwierdzono bowiem, że drzewo z racji wieku usycha i może się zawalić. Jak dodał, w miejsce usuniętego natychmiast posadzono nowe drzewo ozdobne, podobne barwą do poprzedniego.

To - jak wynika z raportu BBC - nie był pierwszy raz, gdy 37-letni Hamilton "zadarł" z sąsiadami. Dwa lata temu w jego posiadłości został zburzony zabytkowy domek ogrodowy, co nie uzyskało aprobaty sąsiedzkiej.

Co ciekawe, sąsiedzi twierdzą, że Hamilton, który posiadłość w Londynie nabył w 2017 roku, nigdy dotychczas do niej nie zawitał.

Max Verstappen wbił Hamiltonowi ogromną szpilę! Mistrz świata nie mógł się powstrzymać, poszedł po bandzie

Kulisy debiutu Romana Bilińskiego w serii FRECA
Najnowsze