Jak wygląda życie uczuciowe 7-krotnego mistrza Formuły 1? Lewis Hamilton miał więcej kobiet niż tytułów [ZDJĘCIA]

2020-11-16 13:48
Lewis Hamilton zdobył więcej kobiet, niż tytułów
Autor: EAST NEWS Lewis Hamilton zdobył więcej kobiet, niż tytułów

Wokół najlepszego i najbogatszego kierowcy wyścigowego świata powinien się kręcić tabun atrakcyjnych kobiet, tymczasem siedmiokrotny mistrz Formuły 1 Lewis Hamilton oficjalnie jest singlem. Inna sprawa, że jego poprzednie związki były liczne, ale w większości krótkie.

Lewis, który imię dostał po legendarnym lekkoatlecie Carlu Lewisie, jest szybki nie tylko na torze, ale i w miłosnych podbojach. Wszystko wskazuje, że poważnie związał się do tej pory jedynie raz – ze znaną piosenkarką Nicole Scherzinger. Byli parą blisko 7 lat, rozstanie nastąpiło na początku 2015 roku. Wcześniej i później Hamilton pojawiał się na bardziej lub mniej oficjalnych imprezach z wieloma pięknościami z pierwszych stron gazet. Najczęściej tłumaczył te kontakty jedynie przyjaźnią lub znajomością niemającą podtekstu uczuciowego.

W gronie pań, z którymi widywano Brytyjczyka znalazły się więc m.in.: artystka pop Rihanna, modelki Kendall Jenner, Gigi Hadid i Barbara Palvin, czy piosenkarki Rita Ora i Nicki Minaj. Poza związkiem z Scherzinger, nigdy jednak nic poważniejszego z tych kontaktów nie wynikało.

Hamilton ZDEKLASOWAŁ rywali w GP Turcji! Brytyjczyk zdobył siódmy tytuł mistrza świata

Jak tłumaczy Lewis kłopoty ze znalezieniem tej jednej jedynej? – Jestem pracoholikiem, nie mam na to czasu, trudno utrzymać związek przy tylu podróżach – wyjawił w wywiadzie dla „The Times” w 2018 r. – Chciałbym mieć dzieci, ale musiałbym być stale przy nich i stać się dobrym oraz przede wszystkim obecnym na miejscu ojcem.

Najnowsze