Kocha NAGOŚĆ i sławnych facetów! Obłędnie SEKSOWNA modelka zawróciła w głowie gwiazdom F1! [ZDJĘCIA]

2020-05-15 7:36 PO
Cindy Kimberly
Autor: Instargam Cindy Kimberly

Miłość podobno nie wybiera. Jednak uczucia pięknej Cindy Kimberly kierowane są wyłącznie ku sławnym, bogatym i przystojnym facetom. 21-letnia obłędnie seksowna modelka rozkochała w sobie gwiazdy Formuły 1 Lewisa Hamiltona i Daniela Ricciardo.

Zacząć jednak trzeba od tego, że najpierw panna Kimberly zakochała się w piosenkarzu Justinie Bieberze, dzięki któremu zyskała światową sławę. Jej kariera w show biznesie nabrała rozpędu i zaczęła pokazywać się w towarzystwie innych znanych i bogatych mężczyzn.

Lubi NAGIE ZDJĘCIA i OSTRY WYCISK. Schudła 30 kg i wszystko pokazuje w Internecie [ZDJĘCIA]

W 2015 roku Cindy Kimberly pracowała jako opiekunka do dzieci, ale marzyła po cichu o wielkiej karierze. Prężnie prowadziła swojego instagrama, wrzucając coraz to bardziej roznegliżowane zdjęcia. Szybko przyniosło to skutek, bo na Kimberly zwrócił uwagę przebojem wdzierający się na scenę muzyczną Justin Bieber.

Robert Lewandowski wskazał 5 najlepszych napastników świata

Po Bieberze przyszedł czas na wielką karierę w modelingu a także kolejne gorące związki. Informowano o jej przygodach z gwiazdami Formuły 1 Lewisem Hamiltonem i Danielem Ricciardo. Z oboma dziewczyna była fotografowana, ale wciąż nie wiadomo, kto wygrał wyścig do jej serca.

Jonathan Dos Santos pokazał łóżkową scenę z NAGĄ, SEKSOWNĄ modelką. GORĄCE ZDJĘCIE

Najnowsze