Lewis Hamilton zarabia NIEWYOBRAŻALNE KOKOSY. Przez to odejdzie z Mercedesa?

2020-08-09 8:15 Marcin Długosz
Lewis Hamilton
Autor: LEONHARD FOEGER/POOL VIA AP Lewis Hamilton

Lewis Hamilton jest z całą pewnością jedną z najpopularniejszych, o ile nie najsławniejszą postacią świata Formuły 1. Brytyjski mistrz królowej motorsportu zostaje za swoje zasługi odpowiednio wynagradzany. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że zespół kierowcy, Mercedes, chciałby płacić mu nieco mniej, na co zawodnik kompletnie nie planuje przystać. Jak jest naprawdę?

Hamilton to prawdziwy mistrz Formuły 1. Udowodnił to także w zeszłym roku, kiedy w sezonie 2019 nie było na niego mocnych na torach F1. Również teraz Brytyjczyk pewnie zmierza do wywalczenia kolejnego tytułu mistrza świata. A przy tym jest o nim bardzo głośno również w kwestiach pozasportowych, gdyż skupił wielką uwagę w kwestii walki z nierównością rasową i obrał sobie za cel edukację społeczeństwa w tym zakresie.

Anna Lewandowska skomentowała wyczyn Roberta JEDNYM SŁOWEM. Będziesz w stanie coś dodać?

Nikomu w Mercedesie ani się śni rezygnować więc z usług Hamiltona, który gwarantuje nieprawdopodobną jakość, a przy tym stanowi symbol całego sportu. Obecnie jednak kierowca inkasuje niesamowitą wypłatę ponad 40 milionów euro rocznie, co opiewa na niespełna 200 milionów złotych! W mediach pojawiły się pogłoski, że niemiecki zespół być może będzie chciał dogadać się z 35-latkiem w kwestii pewnej obniżki celem usprawnienia swojego budżetu. Czy tak jest naprawdę?

- To pytanie jest zadane w sposób bardzo bezpośredni i nie chcę się do niego odnosić. Mogę natomiast powiedzieć, że Hamilton zawsze był wart swoich pieniędzy - podkreślił szef Mercedesa, Toto Wolff.

Czy zarem rewelacje m.in. "La Gazzetta dello Sport" zostaną odbite przez Mercedesa i wkrótce Niemcy z dumą ogłoszą przedłużenie kontraktu z Brytyjczykiem? To powinna wyjaśnić już najbliższa przyszłość.

Tym samochodem Kubica będzie jeździć w wyścigach DTM

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze