Mistrz świata F1 odesłany do EGZORCYSTY przez eksperta. Miał go opętać zły duch

2021-03-31 18:43 dko
Sebastian Vettel
Autor: AP

Przeciągające się w nieskończoność pasmo niepowodzeń może fatalnie oddziaływać na sportowców. Ci często szukają pomocy u różnych źródeł, aby jak najszybciej pozbyć się pecha. Coś na ten temat może powiedzieć czterokrotny mistrz świata Formuły 1, Sebastian Vettel. Niemiec jest w sporym kryzysie, co widać było podczas Grand Prix Bahrajnu. Doszło nawet do tego, że ekspert od F1 odsyła kierowcę do... egzorcysty.

Sebastian Vettel to jeden z najbardziej utytułowanych kierowców, którzy rywalizują obecnie w Formule 1. Niemiec czterokrotnie zostawał mistrzem świata, a miało to miejsce w latach 2010-2013, kiedy to jeździł w barwach Red Bulla. Ale na tym jego sukcesy w zasadzie się skończyły. Kolejne lata były dla niego zdecydowanie mniej udane, a ostatnie sezony można nazwać nawet "męczarnią". Duży wpływ na to miała słaba postawa całego teamu Ferrari, który Vettel reprezentował do poprzedniego sezonu. Czerwone bolidy były słabo skonstruowane i nie miały szans na podjęcie rywalizacji z Mercedesem, czy Red Bullem.

Kierowca F1 został BRUTALNIE zhejtowany w sieci. Internauci byli bezlitośni, tego nie mógł się spodziewać

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum

Mimo tego decyzja Niemca o odejściu z włoskiego zespołu, było dużym zaskoczeniem. Vettel jest obecnie kierowcą zespołu Aston Martin, gdzie miał mieć szanse na lepsze wyniki. Po pierwszym Grand Prix w tym sezonie nie zanosi się jednak, aby jego forma miała wystrzelić. Vettel zaprezentował się słabo, a w dodatku doprowadził do kolizji i co gorsza, mimo ewidentnej winy, zrzucał ją na rywala.

Historyczny wyczyn Hamiltona, KOSZMARNY początek sezonu dla Alonso i Mazepina. Rosjanin ROZNIÓSŁ bolid na strzępy

Damon Hill, mistrz świata z sezonu 1996, w podcascie "F1 Nation" uważa, że jedyną radą dla Niemca jest wizyta u... egzorcysty. - Musi się chyba zobaczyć z egzorcystą, aby usunął z niego złego ducha, który w niego wstąpił. Fatalnie się patrzy na to, co on wyczynia. Czuję, że coś musiało się stać z jego równowagą psychiczną. Musiał coś przeskrobać, że spotkał go taki los - uważa Hill.

Najnowsze