Nigel Pearson nie żyje

i

Autor: Twitter / Nigel Pearson Nigel Pearson nie żyje

Nie żyje legendarny komentator. Świat żużla pogrążył się w żałobie, fanów przechodziły ciarki

2022-04-16 12:56

Przykre informacje napływają z Wielkiej Brytanii. Eurosport poinformował o śmierci słynnego komentatora żużla z tego kraju, Nigela Pearsona. Jego powiedzenia są doskonale kojarzone przez kibiców "czarnego sportu". Miał 52 lata! Kibice dzięki jego wielkiej pasji i żywiołowym komentarzom często mieli ciarki, słuchając go podczas transmisji.

W wielu krajach, nie tylko Europy, fani uwielbiają żużel. Emocje przynoszone przez rywalizację na owalu zawsze przyprawiały kibiców o ciarki. Wielkie znaczenie mają także komentatorzy, którzy nawet najbardziej pasjonującym biegom potrafią dodać epickich detali, które sprawiają, że rywalizacja zapamiętywana jest przez lata. Jednym z bardziej wybitnych komentatorów jest Nigel Pearson. Niestety, zagraniczne media informują o śmierci znakomitego sprawozdawcy.

Kim był Nigel Pearson?

Prawdziwym fanom żużla tej osoby przedstawiać nie trzeba. Dziennikarz zajmował się nie tylko żużlem, ale także dartem czy piłką nożną. W naszym kraju jest jednak najbardziej kojarzony właśnie z pierwszej z dyscyplin. Legendę żegnają także wybitni sportowcy.

NIE PRZEGAP! SKANDAL! Rosyjski sportowiec rzucił się na polskich kibiców. Prowokacja we Wrocławiu, nie wytrzymał

- Mam tak wiele ulubionych wspomnień Nigela komentującego moją jazdę - 2010 w Poole, 2018 w Poole, ale moje zwycięstwo w Cardiff będzie zdecydowanie numerem jeden - pisał na Instagramie Chris Harris.

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze