Nowe informacje po strasznym wypadku Taia Woffindena. Jest decyzja ws. występu w Speedway of Nations

2021-10-17 11:41
Speedway of Nations: Jest decyzja ws. Taia Woffindena po wypadku
Autor: CyfraSport Speedway of Nations: Jest decyzja ws. Taia Woffindena po wypadku

Kibice zamarli, oglądając kolejne zmagania zawodników podczas Speedway of Nations. W trakcie osiemnastego biegu doszło do strasznie wyglądającego wypadku z udziałem Taia Woffindena. Popularny brytyjski rajder zaliczył okropną kraksę, a fani na trybunach łapali się za głowy, liczcąc, że nic poważnego mu się nie stało. W końcu pojawiła się informacja, czy Woffinden wystartuje też w niedzielnych zawodach.

Polscy żużlowcy walczą o wielki sukces podczas czwartej edycji Speedway of Nations. W zawodach, które zastąpiły drużynowe mistrzostwa świata, do tej pory wygrywali tylko Rosjanie. Biało-czerwoni trzykrotnie stawali na podium, ale tym razem największych rywali zabrakło. Ci w poprzednich zawodach wystawili rezerwowy skład i nie zameldowali się w wielkim, dwudniowym finale. Po pierwszym dniu prowadzą Polacy, którzy startowali w trio Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Jakub Miśkowiak.

Okropny wypadek Taia Woffindena na Speedway of Nations! Przerażające sceny w Manchesterze

Speedway of Nations: Okropny wypadek Woffindena

Oczy wszystkich kibiców były zwrócone na Taia Woffindena, który w osiemnastym biegu zaliczył fatalny wypadek. Fani z przerażeniem patrzyli, czy "Tajski" wyjdzie z tego cało. Momentalnie na całym obiekcie rozległa się cisza. Przy Woffindenie szybko pojawiły się służby medyczne i po kilku długich minutach zawodnik zdołał podnieść się i opuścić tor na własnych nogach.

Kibice zastanawiali się, czy jest szansa, że Woffinden pojedzie także w drugim dniu rywalizacji. Informacje w tej sprawie przekazał dziennikarz Canal+ Marcin Majewski. - Bewley za Woffindena - przekazał informację za pośrednictwem Twittera.

Sonda
Czy Polacy triumfują w zawodach Speedway of Nations?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze