Polska dziennikarka przeżyła potworny wypadek! Szczegóły przerażają: skasowane auta, krzyki, 11 rannych [ZDJĘCIA]

2021-06-06 8:22
Aldona Marciniak przeżyła wypadek
Autor: Instagram / Aldona Marciniak Aldona Marciniak przeżyła wypadek

Aldona Marciniak to dziennikarka zajmująca się sportami motorowymi. Fani Roberta Kubicy doskonale kojarzą go z transmisji Formuły 1 czy innych serii wyścigowych. Polka opowiedziała na Instagramie przerażającą historię. Reporterka przeżyła potworny wypadek, w którym rannych było aż jedenaście osób. Pokazała na zdjęciach skasowane auta, opisała krzyki i wstrząsające doznania. Na całe szczęście nic poważnego jej się nie stało!

W Polsce nie brakuje wielkich fanów sportów motorowych. Najwięcej osób do tej dyscypliny przyciągnął oczywiście Robert Kubica. Polski kierowca zaszczepił w wielu osobach pasję do tej formy rywalizacji. Jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek jest Aldona Marciniak. Ta podróżuje za kierowcami po całym świecie. I choć na własne oczy widziała dziesiątki, a może i setki wypadków. Ten jednak wstrząsnął nią najmocniej! Wszystko dlatego, że przeżyła go sama.

Syn Bartosza Zmarzlika wozi się jak król! Żużlowiec pokazał piekielnie drogi wózek swojego dziecka, co za cacko [ZDJĘCIE]

Aldona Marciniak opowiedziała o wypadku, do którego doszło we Francji. - Co można zrobić, gdy ktoś wjeżdża pod prąd na autostradzie? (...) Fura szczęścia i nasz przyjaciel oraz kierowca przyczyniło się do tego, że nic nam się nie stało. Pochodzę tylko parę dni w kołnierzu, ale ten szok, gdy wiesz, że zaraz uderzysz w auto (...) zostanie we mnie na długo - przyznała dziennikarka.

Szczegóły wypadku są wstrząsające! - Godziny na miejscu zdarzenia wśród setek odłamków, gdzieś krzyk rannego, spokój służb, troskliwi ludzie w szpitalu. 11 osób, jedna wyrzucona z auta do rowu, dwie godzinami wyjmowane z aut przez 30 strażaków. Bo ktoś wjechał pod prąd na autostradę. Czasami to loteria - dodała.

Zobacz zdjęcia strasznego wypadku w galerii poniżej!

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze