Syn Bartosza Zmarzlika wozi się jak król! Żużlowiec pokazał piekielnie drogi wózek swojego dziecka, co za cacko [ZDJĘCIE]

2021-06-01 18:53
Bartosz Zmarzlik pokazał wózek swojego dziecka
Autor: Instagram/ zmarzlik95 Bartosz Zmarzlik pokazał wózek swojego dziecka

Bartosz Zmarzlik w końcu doczekał się momentu, w którym jego dziecko przyszło na świat. Dwukrotny mistrz świata w żużlu szybko pochwalił się dobrą nowiną, po czym musiał podjąć się trudnego zadania, jakim jest wychowanie dziecka oraz ciągłe treningi w czasie sezonu żużlowego. Zawodnik Stali Gorzów Wielkopolski, jak każdy rodzic, chce dawać swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. Ostatnio żużlowiec pochwalił się więc wózkiem, w jakim wożony jest jego syn Antoni. To cacko nie zalicza się do najtańszych.

Polscy kibice mogą być dumni z reprezentantów naszego kraju, którzy w wielu dyscyplinach zaliczają się do grona najlepszych zawodników w swoich dziedzinach. Oprócz m.in. Roberta Lewandowskiego oraz Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyły, bez dwóch zdań zalicza się do niech również Bartosz Zmarzlik. Żużlowiec Stali Gorzów Wielkopolski najpierw zdobył, a potem obronić tytuł mistrza świata, czym wysoko ustawił poprzeczkę. Znakomite występy idą również w parze z zarobkami, a duże pieniądze z pewnością przydadzą się w opiece nad dzieckiem, które niedawno przyszło na świat. Syn mistrza świata musi dorastać otoczony wszystkim, co najlepsze i taki też wózek otrzymał mały Antoś. Bartosz Zmarzlik, podobnie jak kilka miesięcy temu żona Dawida Kubackiego, pochwalił się wózkiem, którym wożony jest jego syn. Taki model słono jednak kosztuje. Zobaczcie czym wozi się syn Bartosza Zmarzlika, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Bartosz Zmarzlik rodzina

Każdy rodzic doskonale wie o tym, że na dziecku po prostu nie można oszczędzać, a rozwijające się jeszcze niemowlę powinno być otoczone produktami z górnej półki, które zapewnią mu prawidłowy rozwój. Nie inaczej jest w przypadku wózka, w którym nowonarodzona pociecha spędza przecież sporą część czasu. Bartosz Zmarzlik postawił więc na wózek firmy Cybex, który w najtańszej konfiguracji dostępny jest za 5 tysięcy złotych. Cena za najdroższy wariant może jednak zwalić niektórych z nóg! 

Bartosz Zmarzlik WYJAWIŁ prawdę o dziecku u Wojewódzkiego. Wszyscy to usłyszeli!

ŁOLI
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze