Robert Kubica

i

Autor: LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS Robert Kubica

Robert Kubica będzie się ścigał z Ferrari? Wyciekły nowe informacje

2022-01-11 14:30

Czy wyjaśniła się właśnie przyszłość Roberta Kubicy? Wszystko na to wskazuje! Na razie to jedynie niespodziewany wyciek informacji, ale niewykluczone, że już niedługo doczekamy się ogłoszenia transferu naszego kierowcy. Informacje pojawiły się już na oficjalnej stronie FIA World Endurance Championship. To byłby wielki zwrot akcji!

Robert Kubica dalej będą się ścigać, ale nie w Formule 1. Polak zostaje w wyścigach długodystansowych, ale wszystko wskazuje na to, że w nowych barwach. Team WRT to już przeszłość naszego kierowcy. Kubica najprawdopodobniej przeniesie się do ekipy ściśle związanej z Ferrari, Prema-Iron Lynx. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie serii wyścigowej FIAWEC.com.

NIE PRZEGAP! Robert Kubica usłyszał fatalne wieści. Te przepisy uderzą w polskiego kierowcę

FIA WEC: Kubica kierowcą Prema-Iron Lynx?

Na portalu Polak wciąż ubrany jest w kombinezon Teamu WRT. Obok jego nazwiska pojawiło się jednak nowe logo w zakładce „obecny zespół”. W tym momencie pokazuje się tam właśnie logo Prema-Iron Lynx. Pod nim znajduje się wielki napis „racing with Ferrari”. Pozostało nam więc jedynie poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony włoskiego zespołu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze