Robert Kubica

i

Autor: SE Robert Kubica

Robert Kubica jeszcze się nie zaszczepił na COVID-19! Zachwala je i mówi o teoriach spiskowych

2021-05-21 15:20

Coraz więcej Polaków zostało zaszczepionych przeciwko koronawirusowi. 17 milionów osób przyjęło już pierwszą dawkę na COVID-19. Kierowca rezerwowy Alfa Romeo Racing Orlen zachwala szczepienia, choć sam jeszcze go nie przyjął. Odpowiedział także na pytania dotyczące licznych teorii spiskowych związanych ze szczepionkami na koronawirusa. Jakie jest jego zdanie?

Robert Kubica jest jednym z najpopularniejszych polskich sportowców. Były kierowca czołowych zespołów Formuły 1 wciąż się ściga i z pewnością marzy o powrocie do elity! Kubica rywalizuje obecnie w innych seriach wyścigowych, a w F1 został w roli kierowcy rezerwowego. Kubica regularnie podróżuje po całym świecie, co oczywiście skutecznie utrudniła pandemia koronawirusa. Zdaniem wielu, jedyną drogą do wyjścia z pandemii są szczepienia przeciwko COVID-19. W rozmowie z TVN opowiedział, co myśli o koronawirusie.

Kibic otarł się o śmierć! Szokujące WIDEO z wyścigu w Rosji

Robert Kubica o szczepieniach na COVID-19

Polski kierowca wyścigowy jest jedną z twarzy akcji "Ostatnia prosta". Robert Kubica promuje w niej szczepienia, choć na razie sam się nie zaszczepił. - Czekam na swój slot. W momencie, gdy byłem dostępny, nie miałem zawodów, trudno było się zaszczepić. Teraz, kiedy szczepienia są dużo bardziej dostępne, jestem cały czas w biegu, ale w przyszłym tygodniu mam wolne i od razu będę się mógł zaszczepić - powiedział w rozmowie z TVN-em. Kubica nie zdradził, którą szczepionką planuje przyjąć.

Kubica o teoriach spiskowych

Teorii spiskowych z koronawirusem nie brakuje. Robert Kubica wypowiedział się na temat rzekomo wszczepianych nanochipów i innych teorii związanych z COVID-19. - Usłyszałem to dopiero przedwczoraj, z grona polskiego. Myślę, że trzeba zaufać ludziom, którzy w tej dziedzinie są mądrzejsi i wiedzą, co mówią. Wszystkie podważające opinie pozostawiam bez komentarza... Jest wolność słowa, ale umówmy się, że fantazja czasami może być bujna. Ufam lekarzom - dodał Kubica.

GP Polski odwołane. Żużlowcy znowu nie pojadą na Stadionie Narodowym

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Najnowsze