Kibic otarł się o śmierć! Szokujące WIDEO z wyścigu w Rosji

i

Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Kibic otarł się o śmierć! Szokujące WIDEO z wyścigu w Rosji

Kibic otarł się o śmierć! Szokujące WIDEO z wyścigu w Rosji

2021-05-17 16:06

Podczas rywalizacji w sportach motorowych jeden minimalny błąd może doprowadzić do olbrzymiej tragedii. O krok od katastrofy było podczas jednego z wyścigów w Rosji. Niewiele brakowało, a samochód zmasakrowałby co najmniej kilku kibiców. Jeden z nich dosłownie otarł się o śmierć. Zabrakło centymetrów do potwornego wypadku. Najbardziej szokująca jest jednak reakcja organizatorów!

To miał być zwykły i spokojny dzień, który wypełnić miały czysto sportowe emocje związane z wyścigami. Podczas rajdu "Piknik" mogło dojść do olbrzymiej tragedii - wszystko z powodu poważnych zaniedbań i jednego błędu kierowcy. Pędząca rajdówka niemal zmiotła kilku fanów rywalizacji z małego wzniesienia. Koziołkująca maszyna o centymetry minęła jednego z kibiców. Inni w porę zdążyli odsunąć się w popłochu na bezpieczną odległość.

Tak wygląda z bliska poparzona dłoń kierowcy Formuły 1. Mocne zdjęcie!

Jak informuje dział sportowy portalu RT.com, Oleg Lozinski stracił panowanie nad swoim pojazdem, który zaczął koziołkować. O centymetry ominął fana. Obeszło się tylko na wielkim strachu. Z kolei kierowca doznał wstrząśnienia mózgu. Jego pilot, na całe szczęście, wyszedł z tej sytuacji bez szwanku. Zdarzenie ostro skomentował sam Lozinski, który z pewnością był w mocnym szoku na to, co stało się potem.

- Doszedłem do siebie po wypadku i zobaczyłem, że ci kibice dalej tam stali. Pokazałem ten film organizatorom rajdu i widzieli to wszystko, ale nie zareagowali... Cieszę się, że chociaż nikt nie został ranny - cytuje Lozinskiego portal RT.com.

Niebywały triumf Roberta Kubicy. Niesamowite zwycięstwo, Polak był bezbłędny, chylimy czoła

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze