Kibic otarł się o śmierć! Szokujące WIDEO z wyścigu w Rosji

2021-05-17 16:06 Mateusz Sobiecki
Kibic otarł się o śmierć! Szokujące WIDEO z wyścigu w Rosji
Autor: YouTube / ZRZUT EKRANU Kibic otarł się o śmierć! Szokujące WIDEO z wyścigu w Rosji

Podczas rywalizacji w sportach motorowych jeden minimalny błąd może doprowadzić do olbrzymiej tragedii. O krok od katastrofy było podczas jednego z wyścigów w Rosji. Niewiele brakowało, a samochód zmasakrowałby co najmniej kilku kibiców. Jeden z nich dosłownie otarł się o śmierć. Zabrakło centymetrów do potwornego wypadku. Najbardziej szokująca jest jednak reakcja organizatorów!

To miał być zwykły i spokojny dzień, który wypełnić miały czysto sportowe emocje związane z wyścigami. Podczas rajdu "Piknik" mogło dojść do olbrzymiej tragedii - wszystko z powodu poważnych zaniedbań i jednego błędu kierowcy. Pędząca rajdówka niemal zmiotła kilku fanów rywalizacji z małego wzniesienia. Koziołkująca maszyna o centymetry minęła jednego z kibiców. Inni w porę zdążyli odsunąć się w popłochu na bezpieczną odległość.

Tak wygląda z bliska poparzona dłoń kierowcy Formuły 1. Mocne zdjęcie!

Jak informuje dział sportowy portalu RT.com, Oleg Lozinski stracił panowanie nad swoim pojazdem, który zaczął koziołkować. O centymetry ominął fana. Obeszło się tylko na wielkim strachu. Z kolei kierowca doznał wstrząśnienia mózgu. Jego pilot, na całe szczęście, wyszedł z tej sytuacji bez szwanku. Zdarzenie ostro skomentował sam Lozinski, który z pewnością był w mocnym szoku na to, co stało się potem.

- Doszedłem do siebie po wypadku i zobaczyłem, że ci kibice dalej tam stali. Pokazałem ten film organizatorom rajdu i widzieli to wszystko, ale nie zareagowali... Cieszę się, że chociaż nikt nie został ranny - cytuje Lozinskiego portal RT.com.

Niebywały triumf Roberta Kubicy. Niesamowite zwycięstwo, Polak był bezbłędny, chylimy czoła

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze