Robert Kubica znowu pojedzie bolidem Formuły 1! Alfa Romeo podjęła ZASKAKUJĄCĄ decyzję

2021-02-25 15:59 mso
Robert Kubica
Autor: East News

Zbliża się nowy sezon Formuły 1! Już pod koniec marca odbędzie się pierwsze Grand Prix w 2021 roku. Zawodnicy zasiądą w fotelach bolidów na torze w Bahrajnie. Zanim to się jednak stanie, Roberta Kubicę czeka bardzo ważne zadanie. Polaka czeka bardzo ważne zadanie. Od niego będzie zależało bardzo dużo. Nie może popełnić żadnego błędu!

Robert Kubica już drugi sezon z rzędu nie jest kierowcą wyścigowym Formuły 1, ale nie rozstał się z padokiem. Już nie w barwach stajni z Grove, ale szwajcarskiej ekipie Alfa Romeo Racing Orlen pomaga przygotować jak najlepszy bolid na kolejne weekendy. Tak samo będzie w nadchodzącym sezonie. Polak wciąż będzie pełnił rolę kierowcy rezerwowego.

Znany dziennikarz UJAWNIŁ relację Kubicy i Felicjańskiej. Na ZDJĘCIU widać jak to było

Zanim kierowcy pojawią się na torze w Bahrajnie, większość zespołów wciąż czeka na swój dzień reklamowy. Kierowcy będą mogli pokonać sto kilometrów do nagrania potrzebnych filmów - nie tylko do promocji zespołu. Alfa Romeo Racing Orlen podjęła bardzo ważną decyzję, o czym poinformował włoski "Motorsport". Cały dystans ma przejechać właśnie Robert Kubica!

Zobacz zdjęcia nowego bolidu Roberta Kubicy w galerii poniżej!

To bardzo ważny dzień dla całego zespołu. Chodzi nie tylko o dobry występ przed kamerami, ale również o sprawdzenie czy wszystkie elementy i systemy auta działają prawidłowo. Duży wpływ na to, by to Kubica zasiadł w bolidzie miał mieć sponsor Alfy Romeo, polski koncern paliwowy Orlen. - Polak jest idealnym partnerem dla firmy Orlen, która stała się priorytetowym sponsorem dla Alfy Romeo. Warto przypomnieć, że z tego powodu premiera szwajcarskiego bolidu odbyła się w Warszawie - cytuje włoski Motorsport "Wirtualna Polska".

Kubica pojedzie na torze w Barcelonie. - Nie jestem już taki młody i mam trochę inne oczekiwania, ale pasja związana z rywalizacją w niedzielnych Grand Prix wciąż jest we mnie żywa. Znam jednak swoje miejsce w tym zespole i postaram się jak najlepiej wykonywać swoją pracę - zapewniał Kubica na konferencji prasowej po prezentacji bolidu.

Robert Kubica przecierpi WIELKIE KATUSZE! Już wie, co go czeka. Pogodził się z TYM LOSEM

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze