Są nowe informacje o stanie zdrowia Schumachera! Nie pozostawiają wątpliwości

2021-10-05 8:28
Michael Schumacher
Autor: East News Michael Schumacher

Mija już niemal osiem lat, odkąd legendarny kierowca Formuły 1, Michael Schumacher, doznał bardzo poważnych obrażeń w wypadku na stoku narciarskim. Od tej pory wiadomo, że stan jego zdrowia jest bardzo kiepski, ale jednocześnie sprawa pozostaje owiana tajemnicą. Teraz pojawiły się jednak nowe doniesienia w tej kwestii.

Michael Schumacher ma za sobą niezwykle bogatą karierę w królowej motorsportu - Formule 1. Pod koniec 2013 roku wybrał się jednak odpocząć we francuskie Alpy, a przy zjeździe na nartach przewrócił się i mocno poturbował. Na tyle mocno, że od tej pory zniknął całkowicie z jakiegokolwiek życia "zewnętrznego". O Niemcu wiadomo tylko tyle, że przebywa w swoim domu pod stała opieką, ale wygląda na to, że jego funkcje bezpowrotnie zostały mocno ograniczone.

Zobacz też: Marcin Najman podjął arcyważną decyzję! Po takiej deklaracji wielu poległo

Oficjalnie wszystko pozostaje jednak w sferze domysłów, jako że prywatność Schumachera jest bardzo mocno chroniona przez jego rodzinę. Podczas jednego z niedawnych wydarzeń we Włoszech głos zabrał jednak przyjaciel legendarnego kierowcy, Piero Ferrari. Jego słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości, jak powazna jest sprawa. - To smutne, że rozmawiamy o nim jak o zmarłym. Michael wciąż jest tutaj z nami. Nie może się jednak komunkować - stwierdził Ferrari.

Michael Schumacher przez wszystkie lata od wypadku pozostaje w swoim domu. Może tam liczyć na fachową opiekę bliskich osób. Jak jednak dowodza nieliczne informacje pojawiające się w tym temacie, stan zdrowia Niemca jest bardzo kiepski i coraz trudniej oczekiwać, że nastąpi poprawa.

Wojtek Gola ZAATAKOWANY przez TATĘ FERARRIEGO
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze