Michael Schumacher

i

Autor: East News Michael Schumacher

Są nowe informacje o stanie zdrowia Schumachera! Nie pozostawiają wątpliwości

2021-10-05 8:28

Mija już niemal osiem lat, odkąd legendarny kierowca Formuły 1, Michael Schumacher, doznał bardzo poważnych obrażeń w wypadku na stoku narciarskim. Od tej pory wiadomo, że stan jego zdrowia jest bardzo kiepski, ale jednocześnie sprawa pozostaje owiana tajemnicą. Teraz pojawiły się jednak nowe doniesienia w tej kwestii.

Michael Schumacher ma za sobą niezwykle bogatą karierę w królowej motorsportu - Formule 1. Pod koniec 2013 roku wybrał się jednak odpocząć we francuskie Alpy, a przy zjeździe na nartach przewrócił się i mocno poturbował. Na tyle mocno, że od tej pory zniknął całkowicie z jakiegokolwiek życia "zewnętrznego". O Niemcu wiadomo tylko tyle, że przebywa w swoim domu pod stała opieką, ale wygląda na to, że jego funkcje bezpowrotnie zostały mocno ograniczone.

Zobacz też: Marcin Najman podjął arcyważną decyzję! Po takiej deklaracji wielu poległo

Oficjalnie wszystko pozostaje jednak w sferze domysłów, jako że prywatność Schumachera jest bardzo mocno chroniona przez jego rodzinę. Podczas jednego z niedawnych wydarzeń we Włoszech głos zabrał jednak przyjaciel legendarnego kierowcy, Piero Ferrari. Jego słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości, jak powazna jest sprawa. - To smutne, że rozmawiamy o nim jak o zmarłym. Michael wciąż jest tutaj z nami. Nie może się jednak komunkować - stwierdził Ferrari.

Michael Schumacher przez wszystkie lata od wypadku pozostaje w swoim domu. Może tam liczyć na fachową opiekę bliskich osób. Jak jednak dowodza nieliczne informacje pojawiające się w tym temacie, stan zdrowia Niemca jest bardzo kiepski i coraz trudniej oczekiwać, że nastąpi poprawa.

Wojtek Gola ZAATAKOWANY przez TATĘ FERARRIEGO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze