Emil Sajfutdinow dogadał się z Unią Leszno!

2020-05-23 14:48 MF
Emil Sajfutdinow
Autor: Pawel Wilczynski/ Cyfrasport Emil Sajfutdinow

Wszystko wskazuje na to, że Emil Sajfutdinow będzie nadal zawodnikiem Unii Leszno. Jak poinformował dziennikarz Canal+ Gabriel Waliszko, żużlowiec porozumiał się z „Bykami” i w przyszłym sezonie zobaczymy go na torach PGE Ekstraligi.

„Emil Sajfutdinow porozumiał się z Unią Leszno. Super wiadomość dla Ekstraligi i wszystkich ludzi kochających żużel. Info potwierdzone w 3 źródłach. Brawo! To dobry news dla speedwaya! Cieszmy się bo będzie jazda po bandzie” – napisał na Twitterze Gabriel Waliszko.

Żużlowiec o swoim #hot16challenge2: „Nie wierzę, że to zrobiłem!”

Przyszłość zawodnika w drużynie mistrza Polski stała pod znakiem zapytania po tym, jak nie porozumiał się z klubem w kwestii finansów. Działacze Unii poinformowali o tym na początku maja:

- Aneksy finansowe na nowy sezon podpisali wszyscy zawodnicy poza Piotrem Pawlickim i Emilem Sayfutdinovem, którzy nie zgodzili się na nasze propozycje finansowe. Piotr Pawlicki podpisał kontrakt warszawski, z kolei Emil Sayfutdinov dostał propozycję kontraktu warszawskiego, ale na ten moment nie podpisał jeszcze dokumentów. Jako Zarząd musieliśmy kierować się dobrem Klubu i spięciem budżetu. Niestety musieliśmy podejść do tematu rozmów z zawodnikami racjonalnie przede wszystkim pod kątem finansowym – powiedział Piotr Rusiecki, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Szokujące wyznanie żużlowca: „Linki były rozwieszone na wysokości głowy

Emil Sajfutdinow pochodzi z Rosji, a od 2009 roku ma obywatelstwo Polski. To dwukrotny indywidualny mistrz świata juniorów i Europy seniorów. W przeszłości reprezentował barwy m.in. Polonii Bydgoszcz, Włókniarza Częstochowa, KS Toruń, a od 2015 występuje w Unii Leszno.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.