Śliczna zawodniczka rozpływa się nad Robertem Kubicą. "Wszyscy go lubią"

2020-04-10 10:21
Alfa Romeo Racing Orlen
Autor: East News Alfa Romeo Racing Orlen

Kiedy w lutym doszło do prezentacji zespołu Formuły 1 Alfa Romeo Racing Orlen, stała obok Roberta Kubicy. Tatiana Calderon, 27-letnia kolumbijska zawodniczka szwajcarskiej ekipy sponsorowanej przez polski koncern jest kierowcą testowym i rozwojowym zespołu. Pytana o Roberta, nie może ukryć zachwytu.

– Słyszałam o nim same dobre rzeczy – powiedziała w rozmowie z TVP Sport. – To wspaniały facet, otwarty i luźny w kontaktach – ocenia Kubicę, z którym ma współpracować w Alfie Romeo. – Zawsze ceniłam to, co zrobił. Przed wypadkiem, wszyscy w Formule 1 uważali go za wielką postać. To przyjemność, jeśli można mieć w teamie tak doświadczonego kolegę, z taką historią.

Zespół Roberta Kubicy masowo zwalnia pracowników. Chodzi o ogromne pieniądze

Calderon wcześniej tylko słyszała o Polaku, nie miała okazji pracować z naszym kierowcą. Jest podekscytowana. – Mówiono mi same dobre rzeczy. Wszyscy go bardzo lubią, to radosny człowiek z poczuciem humoru, zabawny. Mam nadzieję, że niebawem przekonam się o tym osobiście – dodała Kolumbijka, która podobnie jak Robert i reszta F1 pozostaje w zawieszeniu. Nie wiadomo czy i kiedy wystartuje sezon 2020. Ostatnie doniesienia mówią o możliwości startu nawet w październiku. Jeśli nawet ściganie zacznie się wcześniej (pierwszy nieodwołany na razie wyścig do Grand Prix Francji pod koniec czerwca), to może się odbywać bez widzów.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj