Tak Zmarzlik jechał po CUDOWNY triumf w Pradze. To po prostu trzeba zobaczyć! [WIDEO]

2020-09-19 22:26 DaO
Bartosz Zmarzlik
Autor: Cyfra Sport Bartosz Zmarzlik

Chyba już nikogo nie trzeba przekonywać, że Bartosz Zmarzlik jest wielkim sportowcem i pomału staje się legendą w swojej dyscyplinie. A gdyby ktoś nadal nie mógł się do tego przekonać, powinien zobaczyć wielki triumf mistrza świata podczas sobotniego Grand Prix Pragi. Zmarzlik w finale pojechał jak na mistrza przystało, a obrazki ze stolicy Czech na długo zapadną w pamięci kibiców żużla.

Indywidualne Mistrzostwa Świata w żużlu nabierają rumieńców. Przed nami już tylko dwie serie wyścigowe, które odbędą się w pierwszy weekend października na stadionie w Toruniu. Znakomitą pozycję wyjściową przed decydującymi zmaganiami ma Bartosz Zmarzlik. Polak jest liderem klasyfikacji generalnej, a w dodatku udowadnia, że jego forma jest wręcz doskonała.

Córka legendy uwielbia OBNAŻAĆ się PUBLICZNIE. Te SEKSOWNE ZDJĘCIA rozpalają do czerwoności

Widać to było przede wszystkim w Pradze. Mistrz Świata zarówno w piątek, jak i w sobotę pojechał doskonałe zawody. Niemal w każdym biegu przyjeżdżał na pierwszym miejscu, a co najważniejsze, robił to w finałach. O ile piątkowy triumf był całkiem pewny, o tyle w sobotę Zmarzlik do ostatnich metrów musiał walczyć z Taiem Woffindenem. Batalia o triumf trwała do ostatnich metrów. A wszystko można zobaczyć na wideo poniżej.

Piotr Małachowski wziął ślub. Głęboki dekolt wybranki. Ich 7 letni synek spisał się na medal [DUŻO ZDJĘĆ]

Najnowsze