Takiego dnia w życiu Roberta Kubicy jeszcze NIE BYŁO! Wyjątkowe święto TUŻ TUŻ

2021-02-18 16:51 mso
Robert Kubica
Autor: East News

Połowa lutego za pasem, a to znak, że lada moment wystartuje nowy sezon Formuły 1. Kibice królowej sportów motorowych już nie mogą doczekać się pierwszych sesji treningowych. Na torach w roli kierowcy rezerwowego znów będziemy mogli podziwiać Roberta Kubicę. Zanim to się jednak stanie, Polaka czeka wyjątkowe święto. W jego życiu i karierze takiego dnia jeszcze nie było!

Cały kalendarz nowego sezonu Formuły 1 nie jest jeszcze znany. Niewykluczone, że z powodu pandemii koronawirusa wiele kwestii w tej sprawie się jeszcze zmieni! Zanim jednak wszystkie zespoły wyjadą na tor po raz pierwszy, kibiców czeka wyjątkowa gratka. Chodzi oczywiście o prezentację bolidów na nadchodzące kilka miesięcy. Za sobą ma to już ekipa McLarena, a czeka jeszcze m.in. Alfę Romeo Racing Orlen.

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.

Z racji pandemii koronawirusa wszystkie prezentacje przyjąć mają formę konferencji wideo. Alfa Romeo Racing Orlen całą imprezę szykuje jednak w stolicy Polski, Warszawie. Nie jest to pierwszy raz w historii, gdy kibice mogą zobaczyć nowe malowanie w naszym kraju. Ta sytuacja będzie jednak wyjątkowa i miała charakter pionierski.

W stołecznym mieści zaprezentowany zostanie cały bolid, którym Robert Kubica, Antonio Giovinazzi i Kimi Raikkonen jeździć będą przez cały sezon. To z pewnością przyprawi Kubicę o dodatkowe emocje. Fani Formuły 1 z Polski są po prostu zachwyceni. Szkoda tylko, że nikt nie będzie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu na żywo...

Gwiazdor NASCAR był O KROK od ŚMIERCI. Znalazł się w piekle, dookoła buchały PŁOMIENIE [WIDEO]

Start sezonu 2021 Formuły 1 zaplanowany jest na ostatni weekend marca. Pierwszy wyścig odbędzie się 28.03 w Bahrajnie. To nietypowy początek zmagań. Rywalizacja od lat rozpoczynała się w Australii. Ostatni wyścig odbyć ma się 12 grudnia w Abu Zabi.

Najnowsze