Nicki Pedersen

i

Autor: Cyfra Sport Nicki Pedersen

To musi przechodzić teraz Nicki Pedersen. Znany żużlowiec przyznał, jak bardzo cierpi po wypadku

2022-06-28 19:26

Nicki Pedersen w ostatnim meczu ZOOleszcz GKM-u Grudziądz z Fogo Unią Leszno wskutek groźnego upadku doznał poważnej kontuzji. Żużlowiec m.in. złamał miednicę i panewkę kości biodrowej po kontakcie na torze z Piotrem Pawlickim. Duńczyk nie ma zamiaru się poddawać, a kilka dni po wypadku chodził o kulach, a nawet wybrał się na stadion w roli kibica.

Nicki Pedersen kilkanaście dni przed wypadkiem w PGE Ekstralidze doznał równie poważnego urazu podczas startu w lidze duńskiej. Wówczas 45-latek złamał żebra oraz przebił płuco. Trzykrotny mistrz świata przed meczem w barwach Grudziądza nie był w 100% sprawny po ostatniej kontuzji. Mimo to, Duńczyk chciał za wszelką cenę pomóc swojej drużynie, widać było, że jest w formie do czasu pechowego kontaktu z Piotrem Pawlickim. W tym momencie doświadczony żużlowiec przebywa teraz w Middelfart ze swoją rodziną. Pedersen przeszedł dwie operację, jedną w Polsce, a drugą w duńskim Odense.

Były reprezentant Polski o transferach Legii Warszawa. Kamil Kosowski zwraca uwagę na tego piłkarza

W rozmowie z "Jyllands Posten", 45-latek przyznał z czym się musi zmagać przez wypadek na torze. - Biorę po 25 tabletek przeciwbólowych dziennie. I tak przez osiem najbliższych tygodni - przyznaje Pedersen. Duńczyk kilka dni po doznaniu kontuzji był widziany o kulach na stadionie podczas wyścigu o tytuł indywidualnego mistrza Danii. Trzykrotny mistrz świata wypowiedział się na temat swojego stanu zdrowia. - Mój stan powoli się poprawia - powiedział lider ZOOleszcz GKM-u.

Marta Linkiewicz wygięła się jak modelka i odsłoniła wdzięki. Jest bardziej gorąca od piasku, na którym leży! Mamy zdjęcia

Sonda
Czy interesuje Cię żużel?
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze