Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram/Marta Linkiewicz Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz wygięła się jak modelka i odsłoniła wdzięki. Jest bardziej gorąca od piasku, na którym leży! Mamy zdjęcia

2022-06-28 16:51

Po udostępnionych relacjach na koncie Marty Linkiewicz można wywnioskować, że zawodniczka FAME MMA spędza swój wolny czas w Tajlandii. Widać, że 25-latka nawet na wakacjach cały czas mocno trenuje, aby być gotowa przed kolejną walką. Linkiewicz znalazła jednak chwilę czasu na relaks i podzieliła się z fanami gorącymi zdjęciami.

Marta Linkiewicz jest dobrze znana wśród kibiców gal freak-fightowych Celebrytka wzbudza wiele emocji pośród osób, które interesują się zarówno sportem jak i show-biznesem. "Linkimaster" od początku swojej kariery słynie z kontrowersyjnego zachowania, a także publikowania odważnych zdjęć w mediach społecznościowych. 25-latka tym samym pokazuję, że cały czas szlifuję swoją formę, aktualnie celebrytka przebywa w Tajlandii i dodaję relację z treningów wraz z Patrycją Wieją, która też jest zawodniczką FAME MMA.

Marta Linkiewicz wygięła się jak modelka i odsłoniła wdzięki. Piasek na którym leży, nie jest tak gorący, mamy zdjęcia

Marta Linkiewicz w Tajlandii

i

Autor: Instagram/Marta Linkiewicz

Linkiewicz słynie ze zdjęć w kostiumie kąpielowym, celebrytka nie boi się również dzielić ze swoimi fanami ujęciami topless. Wszyscy, którzy kibicują 25-latce zapewne nie mogą się doczekać kolejnych walk z jej udziałem. Na "Instastories" zawodniczki FAME MMA możemy zobaczyć jak mocno trenuję, a także zdjęcia, gdzie gwiazda eksponuję swoje ciało na plaży w Tajlandii. Warto zauważyć, że po powrocie do kraju nie będzie można jej poznać, wszystko przez opaleniznę, która mocno podkreśla jej wyrzeźbioną figurę.

Nie uwierzysz, co Kamila Wybrańczyk zrobiła na wakacjach. Artur Szpilka wszystko nagrał, stało się to publicznie

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Andrzej Kostyra Don Kasjo o areszcie domowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze