Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Nie uwierzysz, co Kamila Wybrańczyk zrobiła na wakacjach. Artur Szpilka wszystko nagrał, stało się to publicznie

2022-06-28 12:55

Po udanym debiucie w KSW Artur Szpilka mógł w końcu pomyśleć o poświęceniu czasu na odpoczynek. Ostatnie miesiące spędził na trudnych przygotowaniach do pierwszej walki w mieszanych sztukach walki, ale litry wylanego potu na sali treningowej opłaciły się. Teraz Szpilka wraz z ukochaną, Kamilą Wybrańczyk przebywają w Grecji, gdzie narzeczona zawodnika zdecydowała się na odważny krok.

Artur Szpilka kilka miesięcy temu postanowił, że spróbuje sił w nowej dyscyplinie. W boksie nie wiodło mu się ostatnio najlepiej i wielu kibiców zastanawiało się, jak poradzi sobie w mieszanych sztukach walki. Szpilka w wielu wywiadach przyznawał, że bardzo mocno przygotowywał się do starcia z Siergiejem Radczenko, do którego doszło podczas KSW 71.

Nowy ranking UFC! GIGANTYCZNY awans Mateusza Gamrota po wielkim zwycięstwie

Na to zdecydowała się narzeczona Szpilki na wakacjach. Jest nagranie

I te przygotowania było doskonale widoczne, bo Szpilka świetnie sprawdzał się w parterze. Właśnie w tej płaszczyźnie spowodował, że reprezentant Ukrainy poddał walkę. Zawodnik z Wieliczki nie ukrywał radości ze zwycięstwa i przyznawał, że kamień spadł mu z serca. Teraz Szpilka mógł pomyśleć o dozie relaksu. Wraz z narzeczoną wybrali się na wakacje.

Takich słów po Agnieszce Radwańskiej się nie spodziewaliście. Przyznała się do wszystkiego, nie zostawiła złudzeń

Jak można zauważyć na ich profilach w mediach społecznościowych, para udała się do Grecji. Mogą korzystać z uroków tego pięknego kraju. Szpilka zdecydował się opublikować oryginalny film na swoim profilu. Kamila Wybrańczyk zdecydowała się na dość odważny krok i postanowiła dać publiczny pokaz umiejętności... wokalnych.

Wybrańczyk wystąpiła na wakacjach. Dała próbka możliwości

Niewielu fanów mogło pamiętać, że pasją Wybrańczyk jest śpiewanie i w Internecie można znaleźć jej piosenki. W końcu narzeczona Szpilki ukończyła szkołę muzyczną w klasie perkusji klasycznej. Tym razem wystąpiła przed publicznością w hotelu. Wybrańczyk zdecydowała się wykonać utwór pt. "Hotel California". Fani byli zachwyceni.

- Kama rozwaliłaś system - czytamy w jednym z komentarzy pod wideo. - Cudowna, odważna i pozytywna wariatka - napisała inna internautka. Post opublikowany przez Artura Szpilkę polubiło blisko 50 tysięcy użytkowników, co mówi samo za siebie. Najważniejsze, że para dobrze bawi się podczas wypoczynku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze