TVN sięgnie po kolejną dyscyplinę? Ten sport kochają tysiące Polaków

2021-11-18 13:15
Edward Miszczak na ramówce TVN
Autor: AKPA Edward Miszczak na ramówce TVN

TVN od tego sezonu będzie pokazywał Puchar Świata w skokach narciarskich, co była dla wielu fanów absolutnym szokiem – od lat bowiem dyscyplina ta należała do oferty TVP. Teraz okazuje się, że stacja nie zamierza zatrzymać się tylko na skokach i chce pokazywać inną, także ważną w naszym kraju dyscyplinę sportową.

Przejęcie skoków narciarskich przez TVN po długich latach obecności tej dyscypliny na antenach TVP było prawdziwym szokiem dla fanów, a także wielu ekspertów. Zmiana nadawcy wiązała się także ze zmianami w redakcjach obu stacji, a najgłośniej jest chyba o przejściu Sebastiana Szczęsnego z TVP do TVN. Na łamach „Super Expressu” dziennikarz wyjaśnił, co sprawiło, że podjął się takiego kroku. Teraz okazuje się, że TVN wcale nie zamierza zatrzymać się tylko na skokach i chce pokazywać również inną, ważną dla polskich fanów (choć pewnie nie w takiej mierze) dyscyplinę. Chodzi o żużel, w którym Polacy odnoszą ogromne sukcesy.

Stadion Śląski zastąpi PGE Narodowy? To tu Polacy mogą zagrać baraże, są pierwsze przecieki

Sonda
Czy będziesz oglądał skoki narciarskie na antenie TVN?

Żużel trafi do TVN-u? Miszczak zdradza plany stacji

O możliwości pojawienia się transmisji z imprez żużlowych w TVN poinformował Edward Miszczak w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Dyrektor programowy TVN Discovery Polska zdradził, że stacja przygotowuje się do transmisji żużla, jednak jest dopiero na początku rozmów i na tę chwilę nie wiadomo, które z żużlowych rozgrywek miałyby być pokazywane przez TVN.

Łukasz Różański powalczy o pas! Zasady WBC nie pozostawiają wątpliwości

 – Transmisje PŚ w skokach narciarskich to niejedyne relacje sportowe, które będziemy pokazywać w TVN oraz w innych kanałach naszej grupy. Obecnie przygotowujemy się do transmisji żużla, ale na chwilę obecną jesteśmy na początku rozmów, dlatego jeszcze nie wiemy jakie imprezy związane z tą dyscypliną będziemy relacjonować – mówi Miszczak w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Obecnie większość z żużlowych wydarzeń można było w Polsce oglądać na kanałach Canal+ oraz Elevens Sports.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze