Ujawnili kolejny skandal po finale Euro! Napadli wielkiego gwiazdora, okradli go na 200 tysięcy

2021-07-13 10:05
Lando Norris
Autor: AP PHOTO Lando Norris

Mijają kolejne dni od końca Euro 2020, ale nie milkną echa tego turnieju. Mistrzostwa Starego Kontynentu zakończyły się triumfem Włochów po rzutach karnych i wielkim skandalu po barbarzyńskich zachowaniach brytyjskich kibiców. Niestety, na jaw wyszły kolejne przykre informacje. Tuż po meczu napadnięty miał zostać Lando Norris, kierowca Formuły 1. Skradziono mu zegarek warty ok. 200 tysięcy złotych!

Finał Euro 2020 miał być wielkim sportowym świętem. Niestety, więcej niż o samej rywalizacji zawodników na boisku mówi się o ostrych walkach poza murawą. Brytyjscy kibice kolejny raz dali "popis" swojej kultury. O burdach pod Wembley i na samym stadionie huczał cały świat. Dzień po dniu wychodzą na jaw nowe szokujące informacje na ten temat. Zespół McLaren poinformował o... napaści na swojego zawodnik, Lando Norrisa. Młody kierowca Formuły 1 został okradziony podczas zamieszek.

Zobacz także: Żona Dariusza Szpakowskiego szczerze o odsunięciu męża od finału Euro! Padły mocne słowa

Lando Norris okradziony na 200 tysięcy złotych

Już po meczu Lando Norris próbował dostać się do swojego samochodu, starając się uniknąć burd i bójek. Nagle został napadnięty przez jednego z kibiców, a ten ukradł mu zegarek warty ok. 40 tysięcy funtów. To prototyp własnej serii Norrisa przygotowywanej przez markę Richard Mille, jedną z najbardziej prestiżowych i najdroższych na świecie.

Lukas Podolski przyjechał do Polski z arcydrogim zegarkiem Richard Mille na ręce! Zobacz zdjęcia z przylotu.

Zobacz także: Skandal goni skandal po finale Euro. UEFA odpowiedzialna za wielkie zagrożenie, obędzie się jednak bez konsekwencji?

Lando Norris, według relacji rzecznika prasowego McLarena, był w szoku. Trudno mu się jednak  dziwić. Na całe szczęście nic poważnego mu się nie stało poza szkodami finansowymi. Teraz musi trzymać kciuki za policję, by odzyskali jego przedmiot.

Lando Norris w F1 - OSIĄGNIĘCIA

Lando Norris to kierowca McLarena w Formule 1. W debiutanckim sezonie zdobył 49 punktów, zajmując jedenaste miejsce w klasyfikacji generalnej. W tym sezonie stawał na podium trzykrotnie (stan na 13 lipca), zdobywając 101 punktów. W zmaganiach w 2020 roku przez cały rok zebrał tylko 97 oczek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE