Unia Leszno - Apator Toruń TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ŻUŻEL dzisiaj w TV Unia - Apator STREAM ONLINE LIVE 24.04

2021-04-24 13:59 Damian Okła
Janusz Kołodziej
Autor: Cyfra Sport Janusz Kołodziej

Unia Leszno - Apator Toruń TRANSMISJA TV NA ŻYWO GDZIE OBEJRZEĆ Żużel w TV dzisiaj PGE Ekstraliga Unia - Apator STREAM ONLINE LIVE 24.04 O KTÓREJ GODZINIE Unia - Apator w TV Na jakim programie. Kibice żużla w Polsce musieli uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o kolejne mecze PGE Ekstraligi. Po dwutygodniowej przerwie ściganie jednak wróciło! Jednym z najciekawszych spotkań trzeciej rundy będzie starcie w Lesznie, gdzie mistrzowie Polski zmierzą się z Apatorem Toruń. Unia Leszno - Apator Toruń TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Żużel dzisiaj w TV na żywo Unia - Apator.

Unia - Apator TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Unia - Apator GDZIE OGLĄDAĆ?

Tegoroczna wiosna jest bardzo kapryśna. Kwiecień nie zachwyca nas wysokimi temperaturami i pięknym słońcem. Pogoda jest wręcz odwrotna i zima jeszcze o sobie przypomina. Z tego względu mecze trzeciej rundy PGE Ekstraligi nie mogły odbyć się w ubiegłym tygodniu, bo warunki atmosferyczne były wręcz fatalne. Co prawda obecnie nie jest lepiej, bo wciąż czekamy na wyższe wartości na termometrach, ale wiele wskazuje na to, że mecze odbędą się bez większych przeszkód. Jednym z nich będzie starcie Unii Leszno z Apatorem Toruń. Mistrzowie Polski obecny sezon zaczęli od małego falstartu, bo w pierwszym spotkaniu ulegli na własnym terenie Stali Gorzów. Humory poprawili sobie jednak w Częstochowie, gdzie w niedzielę 11 kwietnia dość pewnie pokonali Włókniarza. Teraz również są faworytami do kompletu punktów. Apator jest zespołem, którego interesuje przede wszystkim utrzymanie w PGE Ekstralidze. I jak pokazali w starciu z Falubazem Zielona Góra, są w stanie walczyć jak równy z równym nawet z teoretycznymi faworytami.

Unia - Apator STREAM ONLINE. Unia - Apator LIVE w INTERNECIE

Bo i w rywalizacji ze Spartą Wrocław pokazali się z naprawdę dobrej strony. Nie zmienia to jednak faktu, że ewentualna wygrana w Lesznie, byłaby ogromną sensacją. - Trudno powiedzieć, co nas w Lesznie usatysfakcjonuje. Zawsze, gdy meczu się nie wygra, to jest niedosyt. Na pewno każdy z nas da z siebie wszystko, lecz jaki finalny wynik osiągniemy to tego nikt z nas nie wie - powiedział zawodnik Apatora Toruń, Paweł Przedpełski. Pewne jest jedno. Zapowiada się znakomite ściganie!

Mecz Unia Leszno - Apator Toruń odbędzie się w sobotę 24 kwietnia. TRANSMISJA z meczu Unia - Apator TV NA ŻYWO na kanale Eleven Sports 1. STREAM ONLINE dostępny będzie w płatnej aplikacji Eleven Sports. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze