Bartosz Zmarzlik, Stal Gorzów

i

Autor: Cyfra Sport Unia Leszno - Stal Gorzów TRANSMISJA TV. Mecz Unia - Stal ONLINE w internecie.

Urocze ZDJĘCIE Bartosza Zmarzlika z dzieckiem. Słodycz aż się wylewa, uśmiechniecie się na sam widok!

2021-07-01 14:32

Ależ to będzie bitwa! W meczu Włókniarz – Stal stawką będzie nie tylko zwycięstwo, ale być może również awans do play-off. Trudne zadanie stoi przed liderem gorzowian, Bartoszem Zmarzlikiem, na którym znów ciążą oczekiwania kibiców. Przed tym ważnym meczem Bartek wybrał się na spacer z synem i córką. Widać, że najlepszy polski żużlowiec jest świetnym ojcem!

To dla Zmarzlika intensywny czas. W Ekstralidze walczy zawzięcie o tytuł najlepiej punktującego (na razie minimalnie wyprzedza go Maciej Janowski), a i w życiu sporo się zmieniło. W marcu na świat przyszedł jego syn, Antoni.

- Uwielbiam się ścigać więc każdy wyjazd na tor to niesamowita radocha, a co do dziecka, mam takie wewnętrzne przekonanie, że to jest ten czas, chcę tego i dorosłem do bycia tatą – mówił „Super Expressowi” Zmarzlik, który ostatnio skorzystał z letniej pogody i zabrał żonę Sandrę oraz Antosia na spacer.

Żuzlowiec po pijaku POTRĄCIŁ kobietę i uciekł! Teraz próbuje się wymigać

Tymczasem w Ekstralidze aż iskrzy od emocji. Trwa zażarta walka o udział w fazie play-off, szanse na to ma jeszcze 6 zespołów. Mecz 2. w tabeli Stali z 5. Włókniarzem zapowiada się pasjonująco. Tym bardziej, że w pierwszym meczu na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim wygrali częstochowianie 46:44. Choćby najmniejsze zwycięstwo w rewanżu da Włókniarzowi sześć punktów, dzięki którym zrówna się punktami ze Stalą.

Bartosz Zmarzlik o ojcostwie: Maleństwo daje mi wiele motywacji

Jak dobrze znasz Bartosza Zmarzlika?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście urodził się Bartosz Zmarzlik?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze