Maciej Janowski

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS Maciej Janowski

Żałoba w rodzinie znakomitego polskiego żużlowca. Nie żyje mama Macieja Janowskiego

2022-03-17 8:49

Bardzo smutne informacje napływają do nas z Wrocławia. Jak informuje dziennikarz Bartłomiej Czekański, zmarła mama świetnego polskiego żużlowca Macieja Janowskiego, zawodnika Betardu Sparty Wrocław. - Mamy „Magica”, Wojtka, Krzyśka oraz żony „Fadera Pitera” nie ma już wśród nas - pisał na Facebooku.

Polska rodzina żużlowa pogrążyła się w głębokiej żałobie po smutnych informacjach, które napłynęły z Wrocławia. Kibicom "czarnego sportu" nie trzeba przedstawiać takiej osoby jak Maciej Janowski. Żużlowiec Betardu Sparty Wrocław od lat ściga się na najwyższym, światowym poziomie nie tylko w najlepszej lidze świata, PGE Ekstralidze, ale także w Speedway Grand Prix, czyli indywidualnych mistrzostwach świata. Niestety, w ostatnich dniach zmarła jego mama. Smutne informacje przekazał dziennikarz Bartłomiej Czekański.

NIE PRZEGAP! Jerzy Brzęczek nie wytrzymał. Chce rozmowy ze współwłaścicielem Wisły Kraków. Padły wymowne słowa

Nie żyje mama Macieja Janowskiego

- Jeszcze dwa tygodnie temu spotkaliśmy się na zakupach w Kredensie. Pomagałem je zanieść do auta. Zawsze miła, zawsze uśmiechnięta, bardzo ją lubiłem, trzymała całą zacną Rodzinkę Janowskich w kupie, nadawała jej szlachetny sznyt. A dziś dowiaduję się, że Mamy „Magica”, Wojtka, Krzyśka oraz żony „Fadera Pitera” nie ma już wśród nas. Mieszkaliśmy ulicę dalej w Wilkszynie. Jestem załamany, a co dopiero cała Rodzina Państwa Janowskich! Nawet nie potrafię sobie wyobrazić. Wyrazy współczucia. Jestem do Waszej dyspozycji, tylko w czym mogę pomóc? RIP - napisał na Facebooku Czekański.

Sonda
Oglądasz żużlową PGE Ekstraligę?

Pani Beata Janowska była jednym z członków teamu Macieja Janowskiego. "Magic" często mówił, jak wiele znaczą dla niego jego bliscy, w tym bracia i rodzice. Najszczersze kondolencje dla bliskich Janowskiego.

Kim jest Maciej Janowski?

Maciej Janowski to jeden z najlepszych polskich żużlowców. Od lat ściga się w barwach Sparty Wrocław, z jedną przerwą na Unię Tarnów. Zdobywał wiele medali drużynowych mistrzostw świata. Był też indywidualnym mistrzem świata juniorów.

NIE PRZEGAP! Tyle naprawdę zarobił Bartosz Zmarzlik za wicemistrzostwo świata. Ten szczegół zaskakuje

Łaguta świętował, Zmarzlik poległ. Kulisy Grand Prix Polski w Toruniu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze