Znamy przyszłość Bartosza Zmarzlika! Niektórzy poczują się OKROPNIE

2020-02-06 4:08 PO
Bartosz Zmarzlik
Autor: Paweł Skraba/Super Express Bartosz Zmarzlik

Choć pojawiają się spekulacje, że Bartosz Zmarzlik (25 l.) może odejść ze Stali Gorzów, na razie nie ma takiej opcji. Na sezon 2020 mistrz świata na pewno zostanie w Gorzowie. Później też nie ma co liczyć na jego odejście.

Apator Toruń i Motor Lublin chciały ponoć zaoferować Zmarzlikowi dużą podwyżkę zarobków i ściągnąć go do siebie. Ich problem polega jednak na tym, że po pierwsze, mistrz nigdzie nie chce się ruszać, a po drugie - ma wartą 2 miliony złotych umowę ze Stalą. Oprócz tego za promowanie Gorzowa Zmarzlik otrzyma dodatkowe 200 tysięcy złotych. Umowa jest ważna jeszcze przez rok, ale i później Bartkowi nie opłaca się odchodzić. Wspiera go wiele gorzowskich firm i po transferze musiałby szukać nowych sponsorów.

Jak się dowiedzieliśmy, Zmarzlik zawarł ustną umowę ze Zbigniewem Bońkiem i Tomaszem Gollobem, którzy zarządzają Polonią Bydgoszcz. Jeśli odejdzie do innego klubu w Polsce, to będzie nim tylko Polonia. Według ich planu klub ma awansować do Ekstraligi na sezon 2022 i zawojować ją ze Zmarzlikiem. Nie można jednak wykluczyć, że mistrz świata będzie żużlowym Paolo Maldinim i całą karierę spędzi w Gorzowie.

Najnowsze