Formuła 1, komentatorka tv, Jennie Gow, BBC

i

Autor: Instagram/jennie.gow Jennie Gow w padoku F1

Przykra informacja

Znana dziennikarka zajmująca się Formułą 1 miała wylew. „Mam trudności z mówieniem”

2023-01-15 14:44

To uderzyło w światek Formuły 1 jak grom z jasnego nieba. „Milczałam ostatnio, bo przeżyłam poważny wylew” – napisała czołowa brytyjska dziennikarka zajmująca się Formułą 1, Jennie Gow. 45-letnia reporterka BBC specjalizująca się w wyścigach samochodowych bardzo pomału wraca do formy, doznała sporego uszczerbku na zdrowiu.

Gow mogą kojarzyć także polscy kibice, bowiem dziennikarka pojawia się w znanej serii filmowej prezentowanej na platformie streamingowej Netflix pt. „Drive To Survive” (Jazda o życie), pokazującej w dokumentalnej formie kulisy funkcjonowania F1. Jennie Gow przekazała informację o swoim poważnym stanie na Twitterze, chociaż, jak wyznała, nie była w stanie samodzielnie napisać notki opublikowanej w mediach społecznościowych.

Bartosz Zmarzlik ŻONA Kim jest Sandra Zmarzlik, żona Bartosza Zmarzlika

Udostępniając oświadczenie na Instagramie i Twitterze, Gow poinmformowała: „Nie odzywałam się przez ostatnie parę tygodni, a to dlatego, że dwa tygodnie temu doznałam poważnego wylewu. Mąż pomaga mi to pisać, ponieważ trudno mi to robić samej, a w największym stopniu ucierpiała moja zdolność mówienia” – przeczytaliśmy w oświadczeniu reporterki BBC.

Nadzieja polskich wyścigów przedłużyła kontrakt z włoskim zespołem! Roman Biliński na dłużej w Trident Motorsport

Dziennikarka z F1 chce wyzdrowieć po udarze

Jestem zdeterminowana, by w pełni wyzdrowieć i wrócić do pracy, ale może to zająć trochę czasu. Dziękuję zespołom medycznym w szpitalach Frimley i St George's oraz mojej rodzinie i przyjaciołom, którzy pomogli mi przejść przez ostatnie dwa tygodnie” – dodała Jennie Gow, która zajmuje się Formułą 1 od 2010 roku. Poza relacjami z wyścigów Grand Prix F1 prowadzi także komentarz serii wyścigowej Extreme E.

18-letni Polak wygrał Rajd Dakar. Wielki sukces Eryka Goczała, choć na ostatnim etapie jechał z kontuzją!

Gow pojawia się również jako ekspertka F1 w cyklu „Drive to Survive”, który powróci na platformę Netflix w piątym sezonie 24 lutego. Będzie opowiadać o drodze Maxa Verstappena do zdobycia drugiego mistrzostwa świata w 2022 roku.

Najnowsze