Znany mistrz wyścigów MOLESTOWAŁ dzieci?! Trwa śledztwo

2020-03-26 12:11
Mistrz aresztowany za molestowanie dziecka
Autor: SKRIN/YOUTUBE.COM Mistrz aresztowany za molestowanie dziecka

Szokujące informacje podaje australijski "Daily Telegraph". Znany motocyklista z tego kraju, Mat Mladin, został zatrzymany przez policję pod zarzutem wykorzystywania seksualnego dzieci poniżej dziesiątego roku życia. Mężczyzna opuścił areszt za kaucją, ale śledztwo w tej sprawie trwa dalej.

Mladin osiągał na motocyklu wspaniałe rzeczy. Ścigał się zawodowo do 2009 roku, w tym czasie siedmiokrotnie zostając mistrzem świata serii AMA Superbike. Łącznie na swoim koncie ma aż 83 wyścigi, których okazał się triumfatorem. Nic dziwnego więc, że po zakończeniu kariery przypadło mu zasłużone miano prawdziwej sportowej legendy.

Pijany piłkarz UCIEKŁ z kwarantanny i ukradł pojazd. Jeździł nim PÓŁNAGI z kolegą

Teraz niestety pomnik, jaki zbudował sobie 48-letni aktualnie Australijczyk, mocno się zachwiał. Policja zatrzymała go bowiem pod zarzutem molestowania dzieci poniżej dziesiątego roku życia, a wypuściła go po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 tysięcy dolarów amerykańskich. Byłemu motocykliście skonfiskowano paszport i nałożono na niego zakaz opuszczania kraju.

Związał i zakneblował trzy kobiety, by pograć w FIFĘ. CHORE WIDEO 18-letniego piłkarza

Śledztwo australijskich służb będzie się teraz toczyło a kolejne miesiące pokażą, czy Mladin faktycznie wyląduje za kratkami. Jeżeli zarzuty się potwierdzą, to ekssportowiec z pewnością nie ma co liczyć na łagodny wyrok za tah hańbiące czyny.

MD
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze