Związał i zakneblował trzy kobiety, by pograć w FIFĘ. CHORE WIDEO 18-letniego piłkarza

2020-03-26 11:19 MSo
Luis Henrqique
Autor: Twitter ZRZUT EKRANU Luis Henrqique

Czasem jeden głupi żart może sprawić, że do człowieka przyklei się łatka, której nie da się już później pozbyć. Niewinne błędy młodości mogą ciągnąć się latami. Oby nie przekonał się o tym 18-letni piłkarz Botafogo, Luis Henrique. W jego mediach społecznościowych pojawiło się szokujące wideo, na którym pokazał, jak... związał trzy kobiety, by pograć sobie w FIFĘ!

W dobie pandemii koronawirusa należy wyjątkowo powstrzymywać się od jakichkolwiek żartów w tej sprawie. Na całym świecie zmarły dziesiątki tysięcy ludzi i, niestety, nic nie wskazuje na to, by liczba ta miała się zatrzymać. Uwagi na to nie zwraca wielu młodych ludzi, którym wydaje się, że sprawa ich nie dotyczy.

Znany piłkarz zdradził PIJACKĄ historię! Impreza mogła mu ZRUJNOWAĆ karierę

18-letni piłkarz brazylijskiego klubu Botafogo, Luis Henrique zdecydowanie przekroczył granice dobrego smaku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępnił film, na którym pokazał jak... związał trzy kobiety, by pograć sobie na konsoli w FIFĘ 20! - Dla tych, którzy nie wiedzą, jak wytrzymać z kobietami podczas kwarantanny, można to zrobić w ten sposób. Zrób swoje, nie wychodź z domu - przekonywał na wideo.

Choć sprawa jest oczywiście głupim żartem, to na chłopaka wylała się słuszna fala krytyki. Wideo bardzo szybko zniknęło z internetu, a sam Luis Henrique przeprosił za swoje niestosowne zachowanie. Na pomysł miał wpaść podglądając inne podobne tego typu dowcipy.

Tylko w Brazylii mówi się już o ponad 2,5 tysiąca przypadków zakażenia koronawirusem. 59 osób zmarło na COVID-19, a sześć szczęśliwie udało się wyleczyć. Na całym świecie liczby są dużo bardziej przerażające - pół miliona osób zostało dotkniętych nowym wirusem!

Koronawirus w sporcie - najnowsze wiadomości

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze