Adam Kownacki czeka na narodziny syna i szykuje wyprawkę. Zobacz, co kupił [ZDJĘCIA]

2019-08-23 16:00 Marcin Cholewiński (Nowy Jork)
Adam Kownacki - Babyface szykuje wyprawkę dla dzieciaka
Autor: MARCIN CHOLEWIŃSKI/SUPER EXPRESS Adam Kownacki - Babyface szykuje wyprawkę dla dzieciaka

Bokser Adam Kownacki (30 l.) rzucił się w wir zakupów i przygotowań do narodzin syna Kazika. Przyszły pretendent do mistrzostwa świata w wadze ciężkiej jest już gotowy na narodziny potomka. - Bałem się, że nie zdążymy ze wszystkim, bo nie dokończyliśmy remontu domu. Justyna trafiła do szpitala już w poprzedni czwartek i wydawało się, że narodziny to kwestia godzin. To byłoby dla nas nieco kłopotliwe, bo pokoik dziecięcy nie był pomalowany. Teraz jesteśmy już gotowi ze wszystkim – przyznał Kownacki, któremu towarzyszyliśmy mu podczas ostatnich zakupów.

Wygrana z Chrisem Aerrolą przybliżyła pochodzącego spod Łomży pięściarza do pojedynku o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. “Babyface” myślami jest jednak daleko od ringu. Skupia się tylko na przyszłych narodzinach syna. 

Kiedy w rodzinnym domu trwały ostatnie prace remontowe, Kownacki rzucił się w wir zakupów. Wybierał ubrania dla niemowlaka, grzechotki, wózek, kojec oraz zawieszkę informującą innych kierowców, że wewnątrz jego imponującego Porsche znajduje się mały Kazik.

Termin porodu został wyznaczony na 29 sierpnia, ale prawdopodobnie nastąpi wcześniej. 

 - Adam bardzo stresuje się, bo to jego najpoważniejsza rola w życiu. Przed żadnym pojedynkiem tak się nie denerwował. W przeciwieństwie do boksu, teraz nie wie czego się spodziewać. Czasami nawet przebąkiwał, że chyba nie jest jeszcze gotowy na ojcostwo. Nawet trochę panikował - zdradziła Justyna Kownacka, żona boksera. 

Najnowsze