Adam Kownacki kupił OGROMNĄ posiadłość. Ale brakuje tam istotnej rzeczy

2020-02-14 11:14 DaO
Adam Kownacki
Autor: East News Adam Kownacki

Adam Kownacki niebawem ponownie pojawi się w ringu, aby stoczyć 21. walkę na zawodowych ringach. Jego rywalem będzie reprezentant Finlandii, Robert Helenius. Może być to kolejny krok w kierunku pojedynku o pas mistrza świata. Przed marcową walką pięściarz zdradził, że nabył ogromną posiadłość w okolicach Nowego Jorku.

Kownacki od ponad dwudziestu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam rozpoczynał przygodę z zawodowym boksem. Jego kariera rozpędzała się krok po kroku. Obecnie uznawany jest za jednego z głównych kandydatów do walki o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Na razie Kownacki musi jednak poczekać na swoją okazję. Umiejętności ponownie będzie mógł pokazać 7 marca.

Wówczas skrzyżuje rękawice z Heleniusem, który dotychczas przegrał trzy walki. Kownacki do tego starcia chciał się przygotowywać w górach Catskills w stanie Nowy Jork, gdzie kupił ogromną posiadłość. Ta ma jednak jedną wadę. - Wstępnie chciałem przeprowadzić obóz w górach Catskills. W pobliżu kurortu narciarskiego Hunter kupiłem nawet dom, ale nie ma tam jeszcze sali treningowej, więc zrezygnowałem z tego pomysłu - wyjawił pięściarz w rozmowie z portalem sport.tvp.pl.

- Tam do walk przygotowywał się Mike Tyson. Doskonale to rozumiem, bo będę mógł się odciąć od wszystkiego i w pełni skoncentrować. Tam jednak będę przygotowywał się dopiero do następnej walki. Na razie zostałem w domu i w okolicy trenuję. Tutaj wszędzie mam blisko - dodał Kownacki. Walka z Heleniusem odbędzie się 7 marca w Nowym Jorku w Barclays Center.

Najnowsze