Adam Kownacki

i

Autor: Przemek Kamiński / Super Express Adam Kownacki

Adam Kownacki odrzucił walkę za milion dolarów! Szczere wyznanie pięściarza o niedoszłej walce [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2022-06-10 17:51

To już pewne. Adam Kownacki po dłuższej przerwie wraca do ringu! Po tym, jak poznaliśmy datę i kolejnego rywala polskiego pięściarza, Kownacki odpowiedział na kilka pytań Andrzeja Kostyry. Oprócz tych dotyczących nadchodzącego pojedynku, Adam Kownacki przyznał, że miał okazję zarobić naprawdę duże pieniądze za swoją walkę. Na stole leżał bowiem okrągły milion dolarów.

Od ostatniej walki Adama Kownackiego minęło już trochę czasu. Polak po raz ostatni pojawił się w ringu w październiku ubiegłego roku, podczas nieudanego rewanżu z Robertem Heleniusem. Wreszcie jednak gruchnęła wieść, że "Babyface" już niebawem znowu wyjdzie do walki. Okazuje się, że 23. zawodowa walka Kownackiego odbędzie się już 30 lipca w Nowym Jorku. Kilka tygodni przed starciem "Babyface" postanowił odpowiedzieć na kilka pytań Andrzeja Kostyry, który pytał nie tylko o najbliższą walkę.

Wielka zmiana na twarzy Don Kasjo! Szef PRIME MMA zmienił się nie do poznania. Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Adam Kownacki potwierdza, że mógł zarobić milion dolarów za walkę. Szczere wyznanie pięściarza

Dziennikarz postanowił u źródła potwierdzić informacje, według których Adam Kownacki miał zarobić aż milion dolarów za walkę z Dereckiem Chisorą, jednak zdecydował się nie przyjmować tej oferty. Jak się okazuje, "Babyface" faktycznie mógł być bogatszy o milion dolarów, co sam przyznał. Sprawdźcie, co jeszcze zdradził Adam Kownacki przed swoją kolejną walką, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Partnerka Arkadiusz Milika usłyszała od niego najważniejsze słowa! Zrobił to publicznie, nie miał żadnych oporów

Sonda
Kto wygrałby w rewanżu Szpilka - Kownacki 2?
ADAM KOWNACKI ODRZUCIŁ MILION DOLARÓW | Andrzej Kostyra
Najnowsze