Kownacki - Demirezen RELACJA NA ŻYWO

i

Autor: Zrzut ekranu z transmisji Kownacki - Demirezen RELACJA NA ŻYWO

Trzecia porażka Polaka

Adam Kownacki szczerze o zakończeniu kariery. Nie krył emocji po trzeciej porażce z rzędu, jasne słowa

2022-07-31 7:56

Adam Kownacki po jednogłośnej decyzji sędziów przegrał swoją kolejną zawodową walkę, przeciwnikiem Polaka był Alim Erenem Demirezen. "Babyface" podczas gali w Nowym Jorku doznał trzeciej porażki z rzędu, wcześniej dwa razy lepszy od Kownackiego był Robert Helenius. Polak po walce powiedział co dalej z jego karierą.

Adam Kownacki na gali w Nowym Jorku został pokonany trzeci raz z rzędu, wcześniej Polak był gorszy w dwóch walkach od Roberta Heleniusa, a teraz po jednogłośnej decyzji sędziów wygrał Ali Eren Demirezen. Początek pojedynku był bardzo obiecujący w wykonaniu Kownackiego, "Babyface" miał walkę pod kontrolą, jednak po czasie osłabł i wykorzystał to pięściarz z Turcji. Demirezen wygrywając z Polakiem może liczyć na coraz to większe wyzwania, warto zaznaczyć, że to właśnie walka z Kownackim była najcenniejsza w całej dotychczasowej karierze 32-latka.

Zamordowali byłego rywala Adama Kownackiego. Padło 13 strzałów, zabójca strzelił sobie w głowę

Trzecia porażka z rzędu dla Adama Kownackiego mogła być bardzo bolesna, sam pięściarz na pewno inaczej sobie wyobrażał powrót do ringu po kilku miesiącach przerwy. "Babyface" zaraz po walce wypowiedział się na temat swojej przyszłości. - Mam dwoje dzieci. Muszę porozmawiać z żoną, co dalej. Nie chciałbym zakończyć kariery tutaj, gdzie stoczyłem tyle walk. Chciałbym jeszcze jednej, zwycięskiej walki - przyznał pięściarz urodzony w Łomży. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli okazję jeszcze zobaczyć 33-latka w akcji, oby udało się Polakowi wrócić na zwycięską ścieżkę.

Lewandowski bez gola w meczu Barcelona - Red Bulls! Mnóstwo okazji, trafiał we wszystko poza bramką

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra
Najnowsze