Albert Sosnowski prognozuje przed walką Wilder - Fury: Wilder może ustrzelić Fury'ego

2020-02-20 4:50 DaO, MF
Deontay Wilder, Tyson Fury
Autor: East News Deontay Wilder i Tyson Fury

Nieco ponad rok musieli czekać kibice boksu na wielki rewanż w wadze ciężkiej. Podobnie jak i za pierwszym razem, tak i teraz starcie Deontay Wilder - Tyson Fury zapowiada się arcyciekawie. Obaj zawodnicy starają się o podgrzanie i tak gorącej atmosfery przed starciem w Las Vegas. Były polski pięściarz, Albert Sosnowski przedstawił nam swojego faworyta do zwycięstwa.

Choć w historii boksu miało miejsce wiele ekscytujących pojedynków, to pierwsze starcie Wildera z Furym niewątpliwie mieści się w czołówce. Brytyjczyk mimo tego, że leżał na deskach dwukrotnie nie przegrał. Sędziowie orzekli remis. Obecnie wielu ekspertów również ma problem z wytypowaniem faworyta. Nie może to dziwić, bo poziom obu pięściarzy jest bardzo wyrównany.

- Jeśli walka zakończy się przed czasem, wygra Wilder, a jeśli na punkty - to zwycięży Fury. Stawiam jednak na Wildera. Fury zapowiada, że chce znokautować Deontaya w 2. rundzie, ale nie bije aż tak mocno, żeby tego dokonać. Z kolei Wilder już w pierwszym pojedynku pokazał, że może ustrzelić Brytyjczyka. Jemu wystarczy tak naprawdę 5 sekund nieuwagi Tysona - powiedział Albert Sosnowski.

Wilder-Fury 2

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze