Andrzej Gołota

i

Autor: SE Andrzej Gołota

Andrzej Gołota przyłapany! Tak zachował się w poważnym miejscu, na zdjęciu żony nic się nie ukryło

2022-07-05 9:45

Wielu kibiców z uśmiechem na ustach wraca do czasów, gdy Andrzej Gołota występował między linami. Pięściarz z Warszawy był wielką nadzieją biało-czerwonych fanów na mistrzostwo w królewskiej kategorii wagowej. Tego Gołocie osiągnąć się nie udało, ale mimo tego wciąż pozostaje żywy w pamięci miłośników boksu. Niedawno żona byłego pięściarza, Mariola Gołota pokazała zdjęcie, które urzekło internautów.

Trudno zliczyć, ile obecnych fanów pięściarstwa w Polsce wychowywało się na walkach Andrzeja Gołoty. Przełom wieku był okresem, w którym chętnie zarywało się noce dla walk polskiego zawodnika. Gołota w latach świetności toczył boje z największymi legendami wagi ciężkiej. W tym gronie byli m.in. Mike Tyson, Lennox Lewis, czy Riddick Bowe.

Pierwsze słowa "Diablo" Włodarczyka po wyjściu z więzienia! Tak nazwał Szpilkę, jednoznaczna opinia

Gołota przyłapany w muzeum. Tak się zachował

Gołota był bliski sięgnięcia po największe laury w królewskiej kategorii wagowej, ale decydujące walki nie potoczyły się po jego myśli. Choć "Andrew" karierę zakończył już wiele lat temu, fani boksu wciąż o nim pamiętają. Były pięściarz swoje życie układa w Stanach Zjednoczonych, ale od czasu do czasu przylatuje do Polski.

Minęło tyle lat, a Andrzej Gołota wciąż jest tak nazywany. To słowo mówi o nim wszystko

Obecnie o życiu Andrzeja Gołoty najwięcej dowiadujemy się z profilu na Instagramie jego żony. Mariola Gołota od czasu do czasu pokazuje zdjęcia z życia prywatnego i głównym bohaterem fotografii jest nie kto inny, jak były pięściarz właśnie. Ostatni post opublikowany przez ukochaną Gołoty pokazuje 54-latka w muzeum i dość nietypowe zachowanie jak na takie miejsce.

Wzrok Andrzeja Gołoty utkwiony jest bowiem w... ekranie telefonu. Nie ma jednak wątpliwości, że to mogła być chwilowa przerwa w przyglądaniu się eksponatom, bo Gołota jest miłośnikiem sztuki. - Nowoczesny Mężczyzna i Starzy Mistrzowie - napisała Mariola Gołota w opisie do fotografii. Post bardzo przypadł do gustu internautom, którzy w komentarzach licznie pozdrawiali mistrza.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze