Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: SEBASTIAN LUTEK / SE / EAST NEWS Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk

Pierwsze słowa "Diablo" Włodarczyka po wyjściu z więzienia! Tak nazwał Szpilkę, jednoznaczna opinia

2022-07-03 10:48

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wyszedł w piątek z więzienia. To była druga odsiadka byłego mistrza świata w wadze junior ciężkiej w ostatnich kilkunastu miesiącach. W obu przypadkach za kraty trafił za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jego promotor, Andrzej Wasilewski zdradził, co powiedział po wyjściu o Arturze Szpilce.

Po pierwszej odsiadce Włodarczyk wrócił na ring i stoczył dwie walki - w lipcu 2021 roku pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna, a w listopadzie przed czasem odprawił Maximiliano Jorge Gomeza. Współpraca z nowym trenerem Andrzejem Liczikiem zaczynała przynosić efekty, ale "Diablo" ponownie wylądował za kratami.

Na wolność wyszedł w piątek 1 lipca i niemal od razu powrócił temat walki Włodarczyka z Arturem Szpilką. Panowie od kilku ładnych lat nienawidzą się i co jakiś czas w mediach głośno o ich ewentualnym starciu. "Diablo" chciałby pojedynku w boksie, z kolei Szpilka po udanym debiucie w MMA zaprasza wroga do klatki KSW.

Szczere wyznanie Artura Szpilki o przeszłości! Przyznał to dopiero po latach, chciałby cofnąć czas

Co ciekawe jedne z pierwszych słów Włodarczyka po wyjściu z więzienia zostały wypowiedziane właśnie na temat Szpilki.

- Dzisiaj "Diablo" wyszedł i spytał, "czy ten patus nabrał odwagi" - zdradził na Twitterze Andrzej Wasilewski, promotor Włodarczyka.

Wasilewski nie ma wątpliwości, że tylko walka w boksie miałaby sens. Każdy inny pomysł jest jego zdaniem mocno chybiony.

- Pomysł na walkę Szpilka - Diablo w MMA to, przepraszam, pomysł à la paraolimpiada. Moim zdaniem walki w boksie nie będzie, bo Artur chyba już się w boksie nie czuje swobodnie. I to jest ok, ale jego zapraszanie "Diablo" do MMA to kiepski żart - napisał Wasilewski na Twitterze.

Artur Szpilka nie zostawił złudzeń w sprawie walki z "Diablo" Włodarczykiem! Gwiazdor KSW nie owijał w bawełnę, jasny przekaz

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Włodarczyk w MMA?
"Diablo" o walce ze Szpilką: Kasa schodzi na drugi plan, to sprawa osobista

A jednak sensacja! Robert Lewandowski w Barcelonie? To stanie się lada moment! Posłuchaj podcastu i poznaj szczegóły.

Listen to "Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony na dniach. To będzie sensacja!" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze