Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: SEBASTIAN LUTEK / SE / EAST NEWS Artur Szpilka i Krzysztof Włodarczyk

Pierwsze słowa "Diablo" Włodarczyka po wyjściu z więzienia! Tak nazwał Szpilkę, jednoznaczna opinia

2022-07-03 10:48

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wyszedł w piątek z więzienia. To była druga odsiadka byłego mistrza świata w wadze junior ciężkiej w ostatnich kilkunastu miesiącach. W obu przypadkach za kraty trafił za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Jego promotor, Andrzej Wasilewski zdradził, co powiedział po wyjściu o Arturze Szpilce.

Po pierwszej odsiadce Włodarczyk wrócił na ring i stoczył dwie walki - w lipcu 2021 roku pokonał na punkty Wadyma Nowopaszyna, a w listopadzie przed czasem odprawił Maximiliano Jorge Gomeza. Współpraca z nowym trenerem Andrzejem Liczikiem zaczynała przynosić efekty, ale "Diablo" ponownie wylądował za kratami.

Na wolność wyszedł w piątek 1 lipca i niemal od razu powrócił temat walki Włodarczyka z Arturem Szpilką. Panowie od kilku ładnych lat nienawidzą się i co jakiś czas w mediach głośno o ich ewentualnym starciu. "Diablo" chciałby pojedynku w boksie, z kolei Szpilka po udanym debiucie w MMA zaprasza wroga do klatki KSW.

Szczere wyznanie Artura Szpilki o przeszłości! Przyznał to dopiero po latach, chciałby cofnąć czas

Co ciekawe jedne z pierwszych słów Włodarczyka po wyjściu z więzienia zostały wypowiedziane właśnie na temat Szpilki.

- Dzisiaj "Diablo" wyszedł i spytał, "czy ten patus nabrał odwagi" - zdradził na Twitterze Andrzej Wasilewski, promotor Włodarczyka.

Wasilewski nie ma wątpliwości, że tylko walka w boksie miałaby sens. Każdy inny pomysł jest jego zdaniem mocno chybiony.

- Pomysł na walkę Szpilka - Diablo w MMA to, przepraszam, pomysł à la paraolimpiada. Moim zdaniem walki w boksie nie będzie, bo Artur chyba już się w boksie nie czuje swobodnie. I to jest ok, ale jego zapraszanie "Diablo" do MMA to kiepski żart - napisał Wasilewski na Twitterze.

Artur Szpilka nie zostawił złudzeń w sprawie walki z "Diablo" Włodarczykiem! Gwiazdor KSW nie owijał w bawełnę, jasny przekaz

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Włodarczyk w MMA?
"Diablo" o walce ze Szpilką: Kasa schodzi na drugi plan, to sprawa osobista

A jednak sensacja! Robert Lewandowski w Barcelonie? To stanie się lada moment! Posłuchaj podcastu i poznaj szczegóły.

Listen to "Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony na dniach. To będzie sensacja!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze