Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik, Super Express Artur Szpilka

Szczere wyznanie Artura Szpilki o przeszłości! Przyznał to dopiero po latach, chciałby cofnąć czas

2022-07-03 9:35

W czasie swojej sportowej kariery Artur Szpilka osiągnął naprawdę sporo, dzięki czemu dziś może zaliczać się do grona najpopularniejszych sportowców w naszym kraju. Okazuje się jednak, że "demony przeszłości" wciąż snują się za pięściarzem i nowym gwiazdorem KSW. Teraz, po latach od legendarnego już wywiadu Szpilka zdradził, jak bardzo nad nim ubolewa i wspomina o chęci zmiany czasu.

Debiut Artura Szpilki w federacji KSW i wygrana z Siergiejem Radczenko sprawiły, że pięściarz nie tylko odzyskał wiarę we własne umiejętności, ale również "wrócił do żywych", stając się coraz aktywniejszy w mediach społecznościowych. Po tym, jak gwiazdor KSW skomentował pomysł walki z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem, który opuścił niedawno zakład karny, "Szpila" odniósł się również do legendarnego wywiadu, w którym to chwali się rozmową z Lennoxem Lewisem.

Artur Szpilka nie zostawił złudzeń w sprawie walki z "Diablo" Włodarczykiem! Gwiazdor KSW nie owijał w bawełnę, jasny przekaz

Artur Szpilka dopiero po latach powiedział prawdę w sprawie legendarnego wywiadu. Szczere wyznanie gwiazdy KSW

Wypowiedź pięściarza od lat jest viralem w mediach społecznościowych ze względu na fakt, że Szpilka najpierw chwali się, że Lewis wróżył mu mistrzostwo świata, a później dodaje, że nie posłuchał jego wskazówek, ponieważ odszedł przed zakończeniem rozmowy. Legendarny już fragment wywiadu zatacza kolejne koło w internecie, tym razem robią furorę na TikToku i tym razem "Szpila" postanowił się do niego odnieść, po latach ujawniając prawdę.

Kamil Stoch nie owijał w bawełnę! Lider polskich skoczków ujawnił całą prawdę, tak to wygląda na co dzień

Zobaczcie, jak Artur Szpilka wyglądał w młodości, klikając w galerię zdjęć poniżej

Artur Szpilka chce zakopać topór wojenny z Andrzejem Kostyrą!

"Szpila" nie mógł już tego dłużej ukrywać. Po latach wyznał całą prawdę, chciałby cofnąć czas

Okazuje się, że teraz - kilka lat po pamiętnej rozmowie, Artur Szpilka podchodzi do sprawy zupełnie inaczej niż w przeszłości i zostało mu już tylko żałować, że sprawy potoczyły się właśnie tak. - Zawsze nad tym ubolewam, bo czasu nie cofnę … - napisał wprost na Twitterze Artur Szpilka komentując fragment swojego dawnego wywiadu o Lennoxie Lewisie. Kto wie, jak potoczyłaby się kariera "Szpili", gdyby wtedy jednak zdecydował się posłuchać, co ma mu do powiedzenia brytyjski pięściarz.

NIE PRZEGAP: Zasapany Mariusz Pudzianowski musiał robić to na raty! Ten widok wprawił fanów w osłupienie, wideo wywołało konsternację

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze