Kamil Stoch

i

Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Kamil Stoch nie owijał w bawełnę! Lider polskich skoczków ujawnił całą prawdę, tak to wygląda na co dzień

2022-07-03 7:02

Kamil Stoch, podobnie jak pozostali skoczkowie reprezentacji Polski przygotowuje się obecnie do kolejnego sezonu Pucharu Świata pod okiem nowego trenera, Thomasa Thurnbichlera. Lider polskich skoczków nie zapomina jednak o swoich fanach, których postanowił nieco przybliżyć swoją codzienność i ujawnił całą prawdę o tym, jak naprawdę wygląda jego zawód.

Podczas minionego sezonu Pucharu Świata, reprezentacja Polski w skokach narciarskich nie radziła sobie najlepiej, przez co Biało-czerwoni nieco rzadziej pojawiali się w mediach społecznościowych, z czego sprawę zdał sobie również Kamil Stoch. Lider polskiej kadry postanowił wrócić do swoich fanów i częściej się do nich zwracać, przy okazji pokazując rzeczy, których w normalnych okolicznościach nie mieliby okazji zobaczyć. Teraz Kamil Stoch ujawnił, jak naprawdę wygląda jego praca z technicznego punktu widzenia i mógł tym zaskoczyć wielu fanów.

Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

Kamil Stoch o wszystkim opowiedział. Tak jego praca wygląda na co dzień. Lider polskich skoczków nie owijał w bawełnę

Pod jednym z ostatnich postów Stocha na Instagramie skoczek poprosił swoich fanów, aby ci przygotowali dla niego ciekawe pytania, na które później odpowie. Jednym z wpisów, który przykuł uwagę skoczka był ten, w którym internautka prosiła o wytłumaczenie, co ile musi wymieniać poszczególne elementy swojego sprzętu. Okazuje się, że przygotowanie się do zawodów wcale nie jest proste. - Tym co służy mi najdłużej są... narty. Jeśli nie zmienia się masa mojego ciała mogę skakać na tych samych nartach nawet dwa sezony. Równie długo mogę użytkować jeden kask. W środku jest on podzielony na panele, które da się wyjąć i wyprać, bo inaczej powstałoby w nim inne życie??? Gogle też są długowieczne. Można wymienić w nich szybkę i są jak nowe - zaczął wpis Kamil Stoch tłumacząc, jak z technicznego punktu widzenia wygląda jego praca.

Kamil Stoch ukrywa to przed Thomasem Thurnbichlerem! Lider polskich skoczków uległ pokusie, ten uśmiech mówi wszystko

Sprawdźcie, jakie podejście do wiary ma Kamil Stoch, klikając w galerię zdjęć poniżej

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci w przyszłym sezonie do wielkiej formy?

Tak wygląda codzienność Kamila Stocha. Ujawnił całą prawdę, opowiedział o swojej pracy

Z postu skoczka z Zębu jego fani mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się również, co dokładnie Kamil Stoch wkłada na siebie przed oddaniem skoku oraz co się dzieje ze starymi kombinezonami, gdy te wysłużą się już po kilku skokach. - Ubranko (to zdrobnienie w języku skoczków oznaczające przyległą koszulkę i getry do kolan z elastycznego materiału) jest ze mną dotąd aż nie straci swoich właściwości lub dopóki nie zmienią się przepisy. W przeciwieństwie do kombinezonu, może być prane :) (...) Kombinezon ma najlepsze właściwości przez 2-3 konkursy. Jeśli widzicie mnie przez dłuższy czas w jednym kolorze, musicie wiedzieć że to tylko ten sam materiał. Na przykład limonkowych kombinezonów miałem kilka. - tłumaczył fanom Kamil Stoch. Okazuje się, że gdy lider polskich skoczków przestanie już używać konkretnego kombinezonu, oddaje go on na użytek młodych skoczków, którzy korzystają z niego po odpowiednich przeróbkach. 

NIE PRZEGAP: Marcelina Ziętek odsłoniła pośladki publicznie i rozpaliła fanów do czerwoności! To wideo wywołał lawinę

Thomas Thurnbichler przed startem przygotowań do nowego sezonu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze