Gdy okazało się, jak Andrzej Gołota walczył z komunizmem, padliśmy z wrażenia! Wykazał się wielką odwagą

2021-03-08 10:28 mso md
Andrzej Gołota
Autor: Andrzej Lange Andrzej Gołota

Walki i przepychanki polityczne o komunizmie trwają od lat! Andrzej Gołota przez lata zachwycał polskich kibiców swoimi umiejętnościami, dla których miliony zarywały noce! Od zawsze Gołota skrzętnie unikał tematu polityki. Niewielu wie, jak wyglądał stosunek „Andrew” do komunizmu! Wykazywał się wielką odwagą, nie każdy był gotowy na takie poświęcenie, a on „stawiał się” regularnie. Walka z komunizmem rozpoczęła się za najmłodszych lat. Czapki z głów!

Wielu czołowych sportowców unika tematu polityki, by nie narazić się kibicom. Dla i tak podzielonego społeczeństwa, sport jest jedną z nielicznych rzeczy, która niemal zawsze łączy. Przez lata swoimi umiejętnościami kibiców zachwycał Andrzej Gołota. Niekoronowany mistrz świata wagi ciężkiej w boksie sprawiał, że nawet po nocach na jego pojedynki czatowały miliony kibiców. Walczył ze ścisłą czołówką i do dziś wspominamy jest z wielkim uśmiechem i sympatią. Po latach dowiedzieliśmy się, jaki stosunek miał Gołota do komunizmu! Bez dwóch zdań, należą mu się brawa za tę postawę! Jak się zachowywał wobec opresyjnych władz przez lata? Na jaw wyszły szczegóły jego walki z komunizmem. Ta rozpoczęła się jeszcze, gdy Gołota był młodym chłopakiem. Walka z komunizmem sprawiła, że cierpiał poważne konsekwencje. Sprawdźcie szczegóły w galerii poniżej!

Adam Kownacki przekazał ZNAKOMITE NOWINY! Wszyscy mu gratulują, znów zostanie OJCEM

Ta postawa zdecydowanie powinna spodobać się wszystkim kibicom sportu. Choć Andrzej Gołota był bardzo młody, to już wiedział, jak powinien się zachowywać. Wykazywał się niezwykłą odwagą, a słowa, które słyszał były po prostu kuriozalne. Po latach utarł nosa komu trzeba!

Jan Błachowicz w strasznych tarapatach. Po walce nie pozwolili mu wrócić do Polski, potężny cios

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze