Artur Szpilka: Czasami budzę się o 4:00, bo jestem głodny [WIDEO]

2020-02-28 12:26 MC
Artur Szpilka
Autor: Cyfrasport Artur Szpilka

Artur Szpilka jakiś czas temu zdecydował się na powrót do kategorii junior ciężkiej, z czym wiąże się sporo wyrzeczeń. Przede wszystkim musi na co dzień pilnować diety. - Czasami budzę się o 4:00, nie mogę spać, bo jestem głodny - powiedział Szpilka.

Szpilka, który w wadze ciężkiej przegrał z Deontayem Wilderem, Adamem Kownackim czy Dereckiem Chisorą, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w świecie boksu. Chciałby jeszcze namieszać w kategorii cruiser. Ciężkie treningi dały efekt i teraz imponuje sylwetką.

- Chcesz więcej od siebie. Jeżeli chcesz, to znaczy, że jesteś ambitny. Jeżeli czasami ci coś nie wyjdzie, to robisz wszystko, żeby było lepiej. Ja mam tak samo - powiedział Szpilka w rozmowie z TVP Sport.

- Mam ambicje sportowe, dlatego zdecydowałem się na tak trudne decyzje w życiu. Dziesięć lat jadłem, jak chciałem. Nagle coś się zmieniło. Czasami budzę się o 4:00, nie mogę spać, bo jestem głodny. Coś za coś - wyjaśnił.

Szpilka szykuje się obecnie do walki z Serhijem Radczenką, która odbędzie się 7 marca w Łomży na gali KnockOut Boxing Night 10.

Najnowsze