Narzeczona Artura Szpilki jak filmowa gwiazda. Kamila Wybrańczyk imponuje SEKSAPILEM i TATUAŻEM [ZDJĘCIE]

2020-02-21 16:59 fan
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram Kamila Wybrańczyk

Za sukcesami sportowców często stoją mądre partnerki. Na brak szczęścia w miłości z pewnością nie może narzekać polski bokser, Artur Szpilka. Pięściarz od lat związany jest z piękną Kamilą Wybrańczyk. Jej uroda jest powszechnie doceniana nie tylko przez kibiców sportowca z Wieliczki.

"Pikantna.. Jak domieszka chili i tequili" - napisał jeden z internautów komentując najnowsze zdjęcie zamieszczone w sieci przez Kamilę Wybranczyk. Kobieta zaprezentowała się na nim w wyjątkowej stylizacji. Trzymając w ręku szklankę alkoholu wyeksponowała swój tatuaż zamieszczony na prawej nodze. Jednocześnie ubrała się w wyjątkowo seksowną kreację, która zwróciła uwagę odbiorców.

Nietuzinkowa stylizacja ukochanej Artura Szpilki wzbudziła spore uznanie i zainteresowanie ze strony internautów. Kobieta została doceniona za swą niepowtarzalną urodę oraz dźwięk.

Szpilka i Wybrańczyk są zaręczeni już od niemal pięciu lat. Pięściarz oświadczył się swojej ukochanej latem 2015 roku, ale jak dotąd para nie zdecydowała się na wzięcie ślubu argumentując to faktem, że nie widzi konieczności sformalizowania swojego związku.