Artur Szpilka pokazał prezent urodzinowy. ZAMUROWAŁO nas, to dzieło sztuki!

2021-04-12 20:53 Marcin Długosz
Artur Szpilka
Autor: SE Artur Szpilka

Popularny polski pięściarz Artur Szpilka w poniedziałek obchodził swoje urodziny. A jak przystało na taką okazję, posypało się w jego kierunku mnóstwo życzeń. Mógł liczyć także na prezenty! Jeden z nich postanowił zaprezentować swoim fanom. Precyzja, jaka bije od rzeczy przeznaczonej dla sportowca, może wzbudzić wrażenie wielu osób!

Urodziny dla osoby je obchodzące to absolutnie wyjątkowa sprawa! Nie inaczej jest i w przypadku Artura Szpilki. W poniedziałek polski pięściarz spotkał się z wieloma bardzo pochlebnymi słowami na swój temat. W mediach społecznościowych chętnie dzielił się życzeniami, które napływały do niego zarówno od bliskich, znajomych czy przyjaciół, jak i od fanów. "Szpila" mógł spotkać się z życzeniami m.in. spełnienia marzeń czy podążania drogą, którą sobie obrał i zamarzył.

Tak MIESZKA Artur Szpilka!

Ale cóż byłyby to za urodziny bez prezentu! No właśnie, Artur Szpilka mógł liczyć na podarek i nie mamy wątpliwości, że dar ten można określić mianem wyjątkowego. Pięściarz pochwalił się wszystkim za pomocą mediów społecznościowych. W ramach niespodzianki podarowano mu tort w kształcie rękawic bokserskich, a na jednej z nich zamieszczono podobizny... Cyca i Pumby, a więc ukochany psów polskiego sportowca! Nie dziwi zatem, że świeżo upieczony 32-latek mógł się wzruszyć.

Prezent dla Artura Szpilki
Autor: Instagram / Artur Szpilka Prezent dla Artura Szpilki
Prezent dla Artura Szpilki
Autor: Instagram / Artur Szpilka Prezent dla Artura Szpilki

Prawda, że podobne? A jaka precyzja, prawdziwe dzieło sztuki! Arturowi Szpilce na pewno się podobały!

Pięściarz przygotowuje się teraz do powrotu do ringu po czternastu miesiącach przerwy. Już 22 maja ma skrzyżować rękawice z Łukaszem Różańskim. Jego przeciwnik jest dotąd niepokonany - stoczył trzynaście pojedynków, z czego dwanaście zakończył przed czasem.

Narzeczona Artura Szpilki. Najseksowniejsze ujęcia
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze