Artur Szpilka wytatuował sobie drugiego psa! "ARCYDZIEŁO" [ZDJĘCIE]

2020-10-23 16:32 pab
Artur Szpilka
Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka z psem

Artur Szpilka jest wielkim tatuaży. Od niedawna może się pochwalić dwoma nowymi. W obu przypadkach chodzi o podobizny jego ukochanych psów. Najpierw przyszła kolej na Pumbę, później na Cyca. Efekty można podziwiać przeglądając media społecznościowe polskiego pięściarza.

Artur Szpilka uwielbia swoje psy, co podkreśla na każdym kroku. Często publikuje z nimi zdjęcia i założył im nawet profil na Instagramie - Przygody Cyca & Pumby. Ich podobizny będą mu od tej pory towarzyszyć na co dzień. W tym tygodniu zrobił sobie bowiem tatuaże z ich podobiznami. Najpierw z Pumbą, później z Cycem. "Powiem tak, za nic nigdy nie zapłaciłem z taką przyjemnością jak za moje dzieci" - napisał przy filmiku, na którym prezentuje tatuaże.

Artur Szpilka zrobił sobie tatuaż z PSEM! "Moje dziecko" [ZDJĘCIE]

Artur Szpilka chce sprzedać maseczkę? Pozwala na obejście przepisów

Efekt robi wrażenie, co przyznało wielu fanów "Szpili". "Mega sztoooos! Gdyby Oni mogli, to też by Cię wytatuowali, bo ta miłość psa do człowieka nie zna granic", "Mistrzostwo, mega efekt... Aż samej mi łezka pociekła", "Arcydzieło" czy "Niesamowite dzieło! Twoje dzieci będą z Tobą do końca życia!!! Ale musisz być szczęśliwy" - to tylko kilka z wielu komentarzy.

Najman powinien dostać NOBLA! Vlog Andrzeja Kostyry
Najnowsze