Losowanie turnieju i extra fightów gali GROMDA 5

i

Autor: fot. Gromda Losowanie turnieju i extra fightów gali GROMDA 5

Balboa gotowy na krwawą zadymę! Kto wygra Gromdę 5?

2021-05-05 16:28

Już w piątek kolejna odsłona gali walk na gołe pięści. Wśród ośmiu zawodników, których zobaczymy w turnieju Gromda 5, będzie Bartłomiej "Balboa" Domalik. Reprezentant Polski w kickboxingu nie tylko chce wygrać najbliższą edycję, ale celuje również w rewanż z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem.

>>>WYKUP DOSTĘP DO GALI GROMDA 5<<<

Dla Domalika to będzie debiut na Gromdzie, ale sporty walki nie są mu obce. "Balboa" ma za sobą m.in. pojedynek z Kubiszynem, który na Gromdzie 3 pokonał w finale Krystiana "Tysona" Kuźmę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Panowie zmierzyli się podczas gali HFO: Spartan Night w Jaśle i po niezwykle emocjonującej batalii sędziowie wypunktowali remis. Jeśli Domalik w piątek zaprezentuje się z bardzo dobrej strony, to jest szansa, że do rewanżu z "Don Diego" dojdzie już wkrótce na Gromdzie.

- Moje mocne strony? Nieustępliwość i walka do samego końca! Nastawienie jest jedno - chcę wygrać cały turniej. Przy okazji chciałbym podziękować wspierającym mnie firmom Blachotrapez, Petmex, Markam, Trak-Pol, Sarna, Pan Orzech - powiedział nam "Balboa", który przygotowuje się pod okiem Łukasza Jarosza, mistrza świata oraz legendy polskiego kickboxingu.

Dariusz Michalczewski dostał ofertę za grube MILIONY! Miał wrócić i walczyć z inną legendą boksu

Domalik wymieniany jest w gronie głównych kandydatów do zwycięstwa, ale chrapkę na wygraną mają także pozostali wojownicy z Adamem "Psycho" Lazarem na czele. - Kocham się napier*****, kiedy widzę krew budzi się we mnie bestia. Nigdy nie odpuszczam. Kocham sporty walki, bo od dzieciaka musiałem sobie radzić. Szacunek zdobyłem pięściami - powiedział Lazar, który jest trenerem muay thai.

Sporo do powiedzenia mogą mieć także Patryk "Gleba" Tołkaczewski oraz Piotr "Bubu" Ćwik. Tołkaczewski to dwukrotny złoty medalista mistrzostw Polski juniorów w boksie, członek kadry Polski oraz uczestnik mistrzostw Europy. Na koncie ma ponad 150 walk amatorskich, z czego tylko 7 przegranych. Z kolei Ćwik będzie zdecydowanie najcięższym zawodnikiem w stawce. Mistrz Śląska w boksie, który na co dzień trenuje w Monachium, waży ponad 140 kg! "W sercu Sportowe Zagłębie, w szalonej głowie trybiki ustawione na wojnę, a w żyłach gorąca adrenalina" - tak "Bubu" przedstawiają organizatorzy.

Znamy wszystkich uczestników turnieju GROMDA 5! [ZOBACZ LISTĘ]

Zadyma wygrał KRWAWY TURNIEJ na GROMDA 4! Pierwszy wywiad po wyjściu ze SZPITALA | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze