Bartłomiej Balboa Domalik i Dawid Maximus Żółtaszek

i

Autor: fot. Gromda Bartłomiej "Balboa" Domalik i Dawid "Maximus" Żółtaszek

"Balboa" kontra Maximus! Dziś finał o 100 tysięcy złotych na Gromdzie 7! [WIDEO]

2021-12-10 15:23

Godziny dzielą nas od gali Gromda 7, na której w walce wieczoru zmierzą się Bartłomiej "Balboa" Domalik i Dawid "Maixmus" Żółtaszek. Stawką pojedynku będzie czek na 100 tysięcy złotych oraz miejsce w półfinale turnieju o pierwszy, historyczny pas mistrza Gromdy.

>>>WYKUP DOSTĘP DO PPV GALI GROMDA 7<<<

"Balboa" przeszedł jak burza przez turniej Gromda 5, "Maximus" nie miał sobie równych na gali Gromda 6. Panowie w ten sposób dotarli nie tylko do starcia o 100 tysięcy złotych, ale nadal są w grze o pierwszy, historyczny pas mistrza Gromdy.

Na polu bitwy o ten pas pozostanie jednak tylko jeden z nich. Faworytem bukmacherów i ekspertów jest "Balboa", który na Gromdzie 5 nie patyczkował się z rywalami. Pierwszą walkę zakończył po 35 sekundach, w drugiej rywal nie wyszedł do 2. rundy. W trzeciej finałowej batalii Domalik rozprawił się z Patrykiem "Glebą" Tołkaczewskim w 2. odsłonie.

Borek o galach Gromdy: U nas nikt nie przystąpi do turnieju bez kompletu badań! [TYLKO U NAS]

Maximus przed wielkim finałem na Gromda 7

"Maximus" w ringu spędził znacznie więcej czasu. Na Gromdzie 6 wszystkie trzy walki wygrał przez TKO - dwie pierwsze w 3. rundach, trzecią - w drugiej.

Teraz to już jednak tylko historia. Liczy się tylko i wyłącznie 10 grudnia - poza czekiem na 100 tysięcy złotych do wygrania jest miejsce w półfinale zmagań o wspomniany pas.

Spektakularne wideo! Tak doszli do finału Gromdy, co za nokauty! Powalczą o 100 tysięcy złotych

Sonda
Kto wygra sto tysięcy złotych na gali Gromda 7?
Balboa przed wielkim finałem na Gromda 7
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze