Spektakularne wideo! Tak doszli do finału Gromdy, co za nokauty! Powalczą o 100 tysięcy złotych

2021-12-08 19:35
Bartłomiej Balboa Domalik i Dawid Maximus Żółtaszek
Autor: fot. Gromda Bartłomiej Balboa" Domalik i Dawid "Maximus" Żółtaszek zmierzą się w finale na gali Gromda 7

W piątek na gali Gromda 7 Bartłomiej "Balboa" Domalik zmierzy się z Dawidem "Maximusem" Żółtaszkiem, a stawką pojedynku będzie 100 tysięcy złotych. Faworytem bukmacherów i ekspertów jest "Balboa", ale i "Maximus" po drodze do tego starcia zaprezentował się kapitalnie.

"Balboa" przeszedł jak burza przez turniej Gromda 5, "Maximus" nie miał sobie równych na gali Gromda 6. Panowie w ten sposób dotarli nie tylko do starcia o 100 tysięcy złotych, ale nadal są w grze o pierwszy, historyczny pas mistrza Gromdy.

Na polu bitwy o ten pas pozostanie jednak tylko jeden z nich. Faworytem bukmacherów i ekspertów jest "Balboa", który na Gromdzie 5 nie patyczkował się z rywalami. Pierwszą walkę zakończył po 35 sekundach, w drugiej rywal nie wyszedł do 2. rundy. W trzeciej finałowej batalii Domalik rozprawił się z Patrykiem "Glebą" Tołkaczewskim w 2. odsłonie.

"Balboa" przed finałem Gromdy: Kasa schodzi na drugi plan, zwycięstwo z "Maximusem" da mi chwałę! [TYLKO U NAS]

"Maximus" w ringu spędził znacznie więcej czasu. Na Gromdzie 6 wszystkie trzy walki wygrał przez TKO - dwie pierwsze w 3. rundach, trzecią - w drugiej.

Teraz to już jednak tylko historia. Liczy się tylko i wyłącznie 10 grudnia - poza czekiem na 100 tysięcy złotych do wygrania jest miejsce w półfinale zmagań o wspomniany pas.

Kto będzie górą w piątek? Zanim poznamy odpowiedź zachęcamy do obejrzenia drogi, jaką obaj panowie przeszli do tego pojedynku. Efektownych nokautów nie brakowało!

Sulęcki przed powrotem na ring: Jak nie boksuję, to nie żyję. Nadal jestem w TOP10 na świecie [TYLKO U NAS]

Sonda
Kto wygra sto tysięcy złotych na gali Gromda 7?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze